Yamaha MT-07 (2014)

Vlastník žakis
Vloženo 2.7.2014
Aktualizováno 2.7.2014

Perfektní motorka, která na sebe umí upoutat pozornost. Má moderní agresivní design a vynikající motor.

První dojmy - Po zařazení jedničky, pomalém spouštění spojky a decentním přidávání plynu se konečně moje první nová motorka rozjela a já jsem zažil nepopsatelný pocit, který přeji všem budoucím majitelům.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je ideální na postavu kolem 170 cm. Perfektně padne do ruky a cítíte se na ní jako se cítí ryba ve vodě. Máte pocit, že morku už dávno znáte a že Vás nemůže ničím překvapit. To se ale náhle změní po přidání plynu. Morka je vhodná i pro začátečníky, ale pouze za předpokladu používání hlavy. Ostřílení borci ze supersportů si taky užijí své, ale pro ně to nebude to pravé ořechové. Ideální na každodenní ježdění kolem komínu, ale nebojí se i delších přesunů. Nejvíce má ráda kvalitní asfalt.

Doplňky na motorce - zatím žádné

Dlouho jsem přemýšlel o motorce. Bohužel rodina, děti a dům jsou přednější a na motorku do letošního roku nezbývaly chechtáky. Pořád jsem přemýšlel o motorce do 100 litrů. Vše se náhle změnilo po výstavě Motosalon v Brně, kdy jsem si na ni poprvé sedl a zeptal se Dealera, jestli je ta cena skutečná. Po informaci že je a že mohla být i menší nebýt zásahu ČNB bylo rozhodnuto. Nová mašina za 130 kolíků vyrobená v Japonsku nemůže být přece vůbec špatná volba. Po přečtení recenzí bylo rozhodnuto. Jdu do ní! Následovala cesta do Zlína, sepsání smlouvy a složení zálohy. Pak nastal ten nekonečný čas volání a čekání kdy už ji konečně budu mít. Skoro po třech měsících jsem se konečně dočkal. Ještě nemám najeto tolik km na podrobnější test, ale zde jsou mé postřehy.

Nějvětší klady jsou:
jednoznačně cena, vynikající motor, moderní agresivní design, dobrá spotřeba při normálním ježdění, velmi lehká ovladatelnost,

zápory:
v současné době určitě dostupnost, poloha displeye (za jízdy se musí sklopit hlava), úložný prostor (pro lékárničku a kartáček na zuby), řídítka a zrcátka by mohla být širší, při řazení jedničky to celkem křápne

Gallia
Gallia napsal 29.12.14 v 17:27 10b.

Lčára
Lčára napsal 23.08.14 v 05:02

Krasavice,taky nad ní velmi přemýšlím ,ještě čekám až to bude někdo známý mít,ať se mohu svézt a jdu do ní

SuperSic58
SuperSic58 napsal 11.07.14 v 13:22 10b.

super stroj gratulace

Bruneta
Bruneta napsal 03.07.14 v 20:50

tahle barva jí sluší máš vkus

fesi_07
fesi_07 napsal 03.07.14 v 20:46