Yamaha XT 660 Z Tenere (2009)

Vlastník Víťa22
Vloženo 1.7.2014
Aktualizováno 1.7.2014

Velice poslušný, jednoválec, ale rozhodně ne nudný!! Vhodný, jak na cestování, tak i na blbnutí mimo asfalt.

První dojmy - Trochu, jsem se bál jednoválce o takovém obsahu. A také výšky Tenerky. Ale hned při první jízdě, šli obavy stranou. Motor je poslušný, tichý a myslím, že dovolí dost chyb. Do zatáček se motorka vodí krásně. Zatím nemám moc, co vytýkat .

Tenerku jsem si vybral z několika důvodů. Chtěl jsem motorku na, které se dá cestovat, Na, které se dá vět i do terénu. A taky se mi hrozně líbí.
Mám jí jen chvilku, ale zatím jsem moc spokojen. Dokonce jsme jí s manželkou vyzkoušeli na třídenním výletu po Východních Čechách s navěšenou bagáží a vše OK. Je pravda, že na motoru, je zátěž znát. Ale pokud nejste, žádný závodník stejně, jako já. Je vše OK . Po dálnici 130 km/h v pohodě.
Co se týče jízdy v terénu, tak zatím nemohu moc soudit 2x jsem vjel na polňačku a to bylo bez problémů. Perfektní jsou brzdy i s naloženou motorkou fungují parádně.
Co bych vytknul, je absence úschovného prostoru, např pro lékárničku, či zámek. Až budu mít více zkušeností a postřehů, doplním je.

Víťa22
Víťa22 napsal 03.08.14 v 14:11

To nevadí. každopádně díky za komentáře a za přijetí do rodiny

ziki.xt napsal 02.08.14 v 17:32

Promiň sem se uklik a nevím ja ty přebytečné příspěvky smáznout. :´-

ziki.xt napsal 02.08.14 v 17:11

Vítej v bandě tenerkářů. Dobrá volba, tak z každý štreky šťastnej návrat a samo 10b za mašinu.

ziki.xt napsal 02.08.14 v 17:09

ziki.xt
ziki.xt napsal 02.08.14 v 17:09 10b.

dobrá volba