BMW F 800 GS (2011)

Vlastník emaaas
Vloženo 29.6.2014
Aktualizováno 29.6.2014

Mám najeto zatím pár kilometrů ale to se brzy změní a už za tu chvíli mi přirostla hodne k srdci :)

Yamaha XT 660 R: má slabý výkon pro budoucí jízdy

První dojmy - Rád bych tu někoho nadchnul tím,jak se tu rozepíšu co všechno umí a co ne,ale to zatím nemůžu.Co můžu napsat je,že je to můj první stroj.Když vynechám skutr a jiné.Jak jsem se rozjel ,vědel jsem,že to bude moje láska a jinou už chtít nebudu.Ten požitek,nárust výkonu,to jsem v autě nikdy nezažil a to me strašne nadchlo a jsem z toho celej paf :D motorka je svou jízdou jistá a dělá přesne to,co vy chcete.Teď uz jen zbývá pořádně jí osedlat a jezdit a jezdit a pěkně si na ní zvyknout.Je krásná,těžká a když bude hodná,vezmu si ji za svou ženu :D

Motorku bych doporučil pro - ty,co mají rádi pohodlné svezení

Doplňky na motorce - vyhřívané rukojeti,blastry,rozšíření stojanu a to je asi tak vše a určite se na dalších věcech bude pracovat

Tento stroj jsem si vybral díky svému nejlepšímu kamarádovi Jirkovi,díky němu mám doma takto krásný stroj a jsem mu za to moc vděčný.On sám si jí pořídil před asi 8 měsíci a z fotek na první dojem mě vůbec nezaujala,protože jsem mel svoje auto a skutr.Ale to se změnilo postupem času a když mi ji na poli půjčil,tak bylo rozhodnuto:) Nemohu porovnat s ostatními stroji,nic méně řazení je vynikající,díky displeji se rychlosti zobrazují na něm,motor ma perfektní nárust výkonu od spodu ,brzdy též super v předu dva kotouče vzadu jeden.A abych tu jen nechválil tak bych mel asi jeden zápor a to je vysoké těžiště a váha .Mám stím trochu problém,protože važím 65 kg :) Je to čistě cestovní enduro a z recenzí vím,že je to stroj do jakékoli nepohody .