Honda NX 650 Dominator (1999)

Vlastník Bombnon
Vloženo 25.6.2014
Aktualizováno 14.10.2014

Kopil jsem si ji jako svoje první cestvní enduro, očekávání je, že se s tím dostanu kam budu chtít a nebudu muset řešit jestli je tam dobrá cesta.

První dojmy - Nikdy předtím jsem nejel na jednoválci, je to opravdu velký rozdíl. Taky jsem čekal že bude silnější, ale rozdíl od předschozího GSX400 je jen 10kW navíc. v terénu je to paráda, cesta necesta je to jedno... Jsem moc spokojený s jízdnímy vlastnostmi... Hned jsem obul mitas 07. Jediné co mě opravdu trápí je spotřeba. nedostanu se pod 5l spíš 6l.. měl jsem v plánu že procestuju rakousko slovinsko apod ale ted to poleze kotel do peněz.. i tak to ale podniknu

Když jsem ji koupil byla lehce spadlá, na místě jsem si toho nevšiml a prodejce to zatajil ale je přední bastl který drží světla a plasty ve předu je trochu ohlý takže když jedu vypadá to trochu jako bych zatáčel ale je to asi jen jeden cm na celé délce tak to skoro nejde poznat. Je tam pár dalších kosmetických vad ale to asi k enduru patří. Olej se musí měnit co 3000km je to docela mazec takže hned po koupi jsem měnil a k tomu i filtry. taky jsem hned přezul na mitas 07. Vysoký posed je pro mě lepší než u staré gsx protože jsem docela vysoký. celkově je pro mě tenhle stroj mnohem líp ovladatelný. jen při vyšších rychlostech je velký odpor vzduchu .. v práci vyfrézuju plexi a snad to bude ok...

Spotřeba je kolem 5-6l to mi příjde docela hodně čekal jsem tak4.5, ale moc to nešetřím :)

Bombnon
Bombnon napsal 25.06.14 v 11:12

jo asi nechám seřídit ventily a vyčistit karburátor někde.. řetězovka je skoro nová

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 25.06.14 v 10:29 10b.

pěkný stroj, domik je dobrá volba ale ta spotřeba je fakt vysoká, mě to bralo kolem 5 litrů