Jawa 50/23 Mustang (1970)

Vlastník Fíla-rider
Vloženo 11.6.2014
Aktualizováno 10.12.2023

Prostě klasickej Mustang, každej určitě zná a kdo ne, to není motorkář! :D

První dojmy - Kupoval jsem ho 80 km od domova a jel jsem s nim po ose, rok stál takže benzín nic moc, nejel zrovna fajn, ale byl v dobrém stavu po starším pánovi, kterej s ním už dlouhou nejezdil

Po přívozu domů jsem hned začal ho dávat dohromady, jelikož o prázdninách se s ním pojede do Chorvatska. Vypálil jsem výfuk, vyčistil, karbec, předstih no prostě klasika u fíka :D

Tak do Chorvatska už úspěšně doje i zpět, až bude konečně čas, tak přidáme s kamarádem cestopis. Nyní už se připravuje na další cestu.

Zoufal
Zoufal napsal 18.06.14 v 21:50

vypadá jako opravdu origo, ať slouží, ale chorvatsko? no hodně štěstí, já bych do toho asi nešel, tak se drž jasné klasika motopotěru je třeba dát 10b

Petasek69
Petasek69 napsal 18.06.14 v 12:29 9b.

pěknej kousek, navíc krom potahu sedla vypadá na originál.Sám sem jej taky měl, a i když sem v jeho sedle strávil hodně času, to Chorvatsko si moc představit nedokážu Ne že by to nevydržel stroj, spíš mám obavu, že to nevydrží řiť jezdce

PidaSimon
PidaSimon napsal 12.06.14 v 10:31 10b.

dávám 10b ,já začínál na pinckovy a souhlasím že pravej motorkář se zrodí z těhlech strojů jestli na něm pojedeš fakt do Chorvatska tak to ti teda přeju ať dojedeš :D