Yamaha FZS 600 Fazer (2000)

Vlastník SLAY
Vloženo 20.4.2007
Aktualizováno 1.12.2009

Musel jsem trošku slevit z 1000 na 600 ale nelituju .Je to naprosto pohodovej stroj krásně ovladatelnej supr brzdy a rozjet se umí taky řádně .Maximální spokojenost.Kromě podsedlovky ermax a blatníčku seriovka.

Cesty: No s tímhle strojem teprve přijdou.Tákže letos víceméně jen jednodení vejlety,Motomejdaj Jirkov,a firemní sraz u Velehradu a buchlovický zatáčky parádička všem doporučuju.V letošní sezoně 2008 se mi jen potvrzuje ,že je to motka na cestování pro řidiče super pohodlí bez ohledu na vzdálenost.Na rovinách sportům samozřejmě nestíhá ale k tomu není ani určená.Vynikající spotřeba málokdy vyleze přes 5 litrů.Jestli se o nějaké motorce dá říct že je allrouder tak je to právě Fazer.V členitém terénu se cití jako doma a tam je to zážitek .Najel jsem s ní 28.500 km .Prošla řadou úprav po třech letech jsem si dostal do stavu kdy jsem už nic nechtěl vylepšovat a měnit.
A proto nastal čas zkusit jiný stroj a tak jsem ji před pár dny prodal.Bylo mi z toho trochu smutno a možná budu litovat že šla z domu.

Buteo
Buteo napsal 04.02.10 v 15:06

Zdar, díky za hodnocení...a kam míříš ty, po prodeji Fejzříka. Uvažoval si o litru. Tak šťastnou ruku .

Raduska8000
Raduska8000 napsal 11.01.10 v 13:10

Děkujeme!!!
Takže moto prodané? Tak ať brzy stojí v garáži nová!!

KADDAK
KADDAK napsal 08.01.10 v 11:05

... hezkááá "Rotunda" ?!
kdy sem šlehneš tu 06tku ??? bo ju máš furt pod jedličkou ? ...chcu se takýý pokochat!

...Mates...
...Mates... napsal 17.02.09 v 17:31

Krasavec super volba Oprava a doplňky to je investice ,ale Fazer je Fazer. Ať slouží.

SLAY
SLAY napsal 22.02.08 v 19:59

Tu jsem sehnal na inzerát takovej kraťas aůe netknutá ,zvuk težko říc ještě nebyla v chodu,ale kompletace pomalu začne.Zvuk bude tutti bombastickej jinak bych to nekoupil