Kawasaki ZR 7 (2000)

Vlastník Tempo_veloce
Vloženo 8.6.2014
Aktualizováno 13.6.2020

Klidná,spolehlivá, nenáročná na údržbu.Pokud se jí dává co má ,tak vlastně bezproblémová .

První dojmy - ZR 7 padla hned do ruky , ale překvapila mně svou nezáludností.Naprosto v klidu přejíždí nerovnosti a nekvalitní napojení asfaltu na silnici.Vlastně mně překvapila svou klidností.Od pětitisíc otáček se začne dít peklo až do deseti tisíc.

Motorku bych doporučil pro - Vhodný jak pro začátečníka.Užije jí i po zajetí.

Doplňky na motorce - Laďák-Scorpion,řídítka Rental,štítek.

Brouzdal jsem po inzerátech že bych koupil nějakou motorku ,hned padla ona do oka.Na výběr jsem volil mezi ZR 7a Hornetem.Svou milenku ZR 7jsem nakonec dostal od přítelkyně k 36 narozkám.
Motor-perfektní na klid i na divočinu.
Ovladatelnost -skvělá ,jsou na ní širší řídítka od Rentalu ,tak to má i svůj podíl.
Spolujezdec- max pohodlí!
Spotřeba-od nějakých 4,5 do 7l.
Poruchy- od roku 2009 jen oprava lanka.
Vyhovuje všude .Při cestě na MOTO GP Brno ,zjištění že čím je víc naložená ,tím líp jede a sedí .Cestou zpět 300 km v dešti s báglama ani jedno uklouznutí!Naprosto skvělá na dlouhé cestování.Chomutov -Brno -najeto 732 km-protankováno 1098Kč.

U Rakovníka.

GP Brno 2013. skvělý víkend!

Milan1963
Milan1963 napsal 30.06.20 v 22:53

Nostradamus
Nostradamus napsal 12.06.15 v 11:33 10b.

Vidim Itala na cestach

holtík
holtík napsal 10.06.14 v 20:23 10b.

Já na takové najezdil 61000km bez poruchy. Dával jsem jí jen pravidelný servis. Umí jet opravdu i hodně rychle. Myslím si, že to byla správná volba. Tak ať slouží a u mě jasná desítka.

-Jandys-
-Jandys- napsal 08.06.14 v 21:02

Je to skvělý stroj na vše,pokud se časem povede,koupím si jej znova jako druhý do garáže na víkendové ježdění

justyn
justyn napsal 08.06.14 v 10:19 10b.

Suprová strojovna,jak jinak je to přece Kawa At to lítá a máš to za 10B