Honda XRV 750 Africa Twin (1998)

Vlastník Schluker
Vloženo 26.5.2014
Aktualizováno 26.5.2014

Co tak psat o AT :D Je to splněnej sen.

První dojmy - První dojmy byly krásný, ale dost možná ovlivněný tím, jak jsem byl natěšenej.. Hned po koupení jsem na ní prostě musel jet domů ikdyž bylo 10° a foukalo jako prase. AT me podrzelo, nebyl zadnej problem, coz docela potesilo :)

Doplňky na motorce - Origo cestovní plexi, padáky, hlavní stojan

Motorku jezdím od jara, takže žádný velký zkušenosti ještě nejsou. Zatím mám jen pár postřehů.. Po koupi bylo potřeba udělat základní servis (gumy, náplně, řetězovka). Když to bylo hotový, vyrazil jsem na 300km výlet a byl jsem překvapenej. První překvapení bylo, ja děsně tvrdý je sedlo :D Druhý překvapení bylo, že mi neměří tripmaster. Další překvápko bylo, když mi došel benzín (nojo, nenabral jsem před cestou). To je vlastně spolu se sedlem věc, která mi na Africe vadí nejvíc. V kombinaci s nefunkčním Tripmasterem nemám ani hrubou představu, kolik mám vlastně benzínu. Co se jízdy jako takový týče, jsem spokojenej. Podvozek je celkem měkej, takže na žádný dálniční závody to neni, ale to asi taky nikdo nečeká, žejo. Brzdy ujdou, jen zadní je nepříjemně ostrá. Spotřebu jsem zatím nějak moc neřešil, ale pohybuje se někde kolem 6l/100km. Na servis je ještě brzo a poruchy jsou zatím jen ty, se kterejma byla motorka koupená.

Maximální psokojenost přicházi na šotolině a lesních cestách. Při projížďce jsem trochu zabloudil a dostal se i do těžšího terénu, ale AT to zvladla s přehledem. Jediný problémy byly v písku, ale za to mašina nemůže, tam je problém trochu jinde :D

Tazdevil
Tazdevil napsal 02.06.14 v 10:13

Pudas
Pudas napsal 02.06.14 v 09:09

Gratuluju, taky mám áfu a mám stejnej problém s palivem jen jsem si ještě urazil kohout na přepínání rezervy teď mám tripmaster na servise tak uvidíme. Kontrolka rezervy by se hodila vychazi na 42€

hondzik9
hondzik9 napsal 26.05.14 v 19:39 10b.

krasná mašina ať slouží

Petr_TA
Petr_TA napsal 26.05.14 v 17:14 10b.

Velká gratulace
Dobrá volba
Taky jsem měl tu čest
10b

context
context napsal 26.05.14 v 16:45 10b.

pěkná africa v pěkné barevné kombinaci, tak ať slouží a přeji hodně najetých km v sedle i ve stupačkách a dlouhou sezonu