Yamaha XV 125 Virago (1997)

Vlastník Mrazík78
Vloženo 14.5.2014
Aktualizováno 19.9.2014

Prostě čopřík pro začátek. Dvouválec do V s krásným zvukem, který bohužel neocení 9 z 10 sousedů, pokud startujete v 6h do práce.

První dojmy - Po 10ti letech, kdy jsem na motorce neseděl, mi přišla obrovská, těžká a silná :-) Nablýskané chromy, zvuk jako mnohem silnější motorka (dokud nejedete přes 70km/h)... Chvíli mi trvalo než jsem si vzpomněl, jak se to vlastně řídí a v první zatáčce při minimální rychlosti jsem to málem před autobusem položil :-)

Doplňky na motorce - Brašny

Seděli jsme takhle jednou s partnerkou na zmrzlině ve Slatiňanech, kde zastavuje ohromné množství motorek, a já si vzpomněl, že mám z mládí neomezený řidičák na motorku. Tak jsem prohlásil, že bychom si mohli pořídit motorku taky. Byl jsem zaskočený odpovědí, že tedy ano, tak za týden už motorka stála v garáži.
To, že výkonu není mnoho, jsem poznal již druhý den při vyjížďce s partnerkou za zády Ale co, říkal jsem si, že výkon nepotřebuji, 90km/h to podle tachometru jede, tak co. Jede to i rychleji, ale to už se tomu moc nechce.
Za dva roky jsem do toho lil jenom benzín, měnil olej a filtr. Spotřeba je 2,7-3 litry, víc ne, ani když to nešetřím.

Saxn
Saxn napsal 20.05.14 v 11:00 10b.

Super chopper

Boža
Boža napsal 16.05.14 v 17:38 10b.

Skvělý začátek a dobře vybírej, až půjdeš do větší na moto 10 bodů

SonyLee
SonyLee napsal 14.05.14 v 21:25 10b.

Pěkná malá Dračice tak ať slouží a pohodu na cestách přeju

žižala.
žižala. napsal 14.05.14 v 20:47 10b.

Pěkný čopřík.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 14.05.14 v 09:03 10b.

Supr Yamaha a ještě ,že chodíte s partnerkou na zmrzku jinak by asi nic nebylo