Suzuki C800 Intruder (2013)

Vlastník Sandy_Pce
Vloženo 10.5.2014
Aktualizováno 15.5.2017

Motorka kupována jako nová.
Na svůj vstup do "velkých motorek" jsem nechtěl (ač mi to všichni radili) jetou. Na pohled velká motorka i přes svůj "malý objem" :)

Motorka koupena od FIRMA:Motorcycles & Powersports (Hra - Zakoupeno na pobočce Hradec Králové.

Honda VT 750 Shadow Spirit: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy? Moje první "velká motorka" zakoupena hned druhý den po vyfasování papírů - to hovoří za vše :) První dojmy byly asi "snad si zvyknu rychle na takovou velkou motorku" :) Prostě začátečník se vším všudy no ... Počáteční "ostych" ale celkem rychle opadl, motorka se mi v podstatě hned od první chvíle dobře vodila, jen to chce jezdit, jezdit, jezdit aby člověk dostal grif v zatáčkách (zvláště když nemá předchozí zkušenosti).

Motorku bych doporučil pro - Podle mého i pro začátečníky jako vstup do této kategorie.

Doplňky na motorce - Brašny, plexi, později výměna plexi za přední masku, laděné výfuky Cobra Street Rods

Motorka podle mě dobře sedí, sedlo se mi zdá pohodlné, jen je třeba si vychytat "správnou pozici" protože občas záda nebo krk bolí (ale mám problémy s páteří, takže to nemusí být motorkou).
Plotny se mi zdají pohodlné, se stupačkama nemám zkušenosti (mimo svezení na Banditovi).

Jezdím většinou s batůžkem co má 44kg, takže jako by tam nebyl :)

Postupem času došlo na nákup brašen (s batohem na zádech mě to už nebavilo) a díky problémům s krční pateří momentálně testuji zakoupené plexi, tak uvidíme jestli zůstane nebo půjde dolů. Designově se mi víc líbí bez plexi, ale to je subjektivní dojem.

Nevím jestli je to mojí nezkušeností, ale na dělší trasy se mi zdá, že by snesla i 6 rychlost, protože při cca 120-130 tachometrových se mi zdá, že zbytečně moc točí.

Ale stejně nejvíc jezdím v průměru cca 100-110km/h - to se mi zdá jako ideální cestovní rychlost téhle motorky.

Spotřebu mám zatím po ujetí celkových cca 2500km průměrných 5l/100km.

Narozdíl od většiny recenzentů se mi nezdá že by nedostatečně brzdila (zadní brzda je sice nic moc) vzhledem k průměrným rychlostem na tomto stroji - motor se mi zdá brzdí dostatečně sám i bez brzd.

To je zatím můj dojem, uvidíme, občas bych už teď měl chuť na silnější, ale zase tahle byla nová a tak nepředpokládám žádné velké běžné investice (proto jsem si taky novou kupoval že jo :D ).

ultraX
ultraX napsal 19.08.15 v 20:56

Vela KM bez problemov.

BaluJarda
BaluJarda napsal 25.03.15 v 14:20 10b.

Hezký Introš ,přeji pohodovou sezonu 2015 a je to za 10

Megadeth
Megadeth napsal 02.06.14 v 22:32

Boža
Boža napsal 16.05.14 v 18:04 10b.

Moc pěkné dávám 10 bodů

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 10.05.14 v 21:43 10b.

Krasavec. Pohodu na cestách.