BMW R 1200 ST (2007)

Vlastník MotoGourmet
Vloženo 2.5.2014
Aktualizováno 31.3.2016

Krasavec, do kterého jsem se zamilovala na první pohled.

První dojmy - Byť to byla láska na první pohled, náš vztah málem trval jen pár okamžiků. Po prvním svezení jsem ho chtěla vrátit. Prostě nám to spolu neklapalo :-( Protože se mi ale žádná jiná motorka tolik nelíbila, nevzdala jsem to a už jsme spolu skoro rok :-)

Motorku bych doporučil pro - BMW R 1200 ST doporučuji snílkům a rebelům. Lidem, kteří odmítají být součástí davu.

BMW R 1200 ST - moje úplně nejvíc nejprvnější motorka.

Čekala jsem na výjimečný a nezapomenutelný stroj.
Hledala jsem stroj s vlastní identitou.
Našla jsem BMW R 1200 ST.

S tímhle strojem se opravdu nenudím - fyzicky ani psychicky. Můžu s ním střídat různé polohy - Sport/Tourer. Jeho reakce jsou bezprostřední - zrychlení nebo zpomalení proběhne přesně tak, jak to zrovna potřebuji. Pohybem zápěstím pravé ruky se promění v ďábla, který druhé nemusí přesvědčovat o tom, že neexistuje - jednoduše stačí, že díky tomu prostě hned zmizí. Jeho ladné křivky mě neustále nutí k tomu, abych na něm okem spočinula a opět objevila něco nového.

Pánové a dámy, život je krásnej, ale na eSTéčku je krásnější

-HARYS-
-HARYS- napsal 31.03.16 v 17:24 10b.

Zvláštně zajímavá mašina ! Ať Ti to jezdí !

Kabriolin
Kabriolin napsal 21.07.14 v 14:05

Tak to už pomalu můžeme pořádat srazy, když je nás tolik Každopádně gratulace k pořízení parádní mašiny! Krom toho, že se mě líbí je i dobře vybavená a vše to hezky funguje. Na boxera si to chce zvyknout. Je to dobrý sluha a špatný pán

chuan
chuan napsal 28.05.14 v 12:34 10b.

Koukám další tahle krásná potvora je to určitě hodně osobitá motorka a kdo jí neviděl naživo nepochopí . Ať vám to spolu jde a přeju spoustu kilometrů bez problémů

RTourer
RTourer napsal 02.05.14 v 19:56

Taky jsem se do Tebe zamiloval na první pohled
A když si to tu teď čtu, skoro začínám žárlit!