Suzuki DL 650 V-Strom (2004)

Vlastník petr_z_chlumce
Vloženo 1.5.2014
Aktualizováno 1.5.2014

Koupena v listopadu 2012, na tachometru 24000, původ ČR, stav perfektní, padáky, kufry Givi

Motorka koupena od FIRMA:JS Moto (Chabařovice) - Vše ok, koupě i následný servis bez problémů. solidní jednání.

První dojmy - Jelikož jsem se rozhodl vrátit do motorkářské rodiny po cca 30 letech (když jsem pořešil vše, co bylo třeba), jsem byl sám překvapen, že instinkty zůstaly na svém místě a hned jsem se cítil jako ryba ve vodě...

Super stroj pro pohodové vyjížďky, není problém za den dát 500km i s baťůžkem, dle mého laického názoru by mohly být ostřejší brzdy, ale když s tím člověk počítá a předvídá...Jezdím převážně silnice, v terénu jsem zkoušel, ale to mi přijde stromek těžký, přeci jen mi už není dvacet, abych se s ním pral, tak to nehrotím. Najeli jsme za rok a kousek cca 14000km, dosud pouze výměna oleje v předepsaných intervalech, seřízení ventilů, nové svíčky a řetěz. Jinak bez problémů.

backdraft
backdraft napsal 11.06.14 v 15:18 10b.

Ano. Velmi dobrá volba Na cestování i s baťůžkem více než v poho. Taky ho mám a jsem nad míru spokojen

Petr_TA
Petr_TA napsal 04.05.14 v 21:30 10b.

Dobrá volba
10b

foky
foky napsal 04.05.14 v 08:08

Rozhodně dobrá volba! Vítej v klubu a mnoho šťastných kilometrů

Hamrmen
Hamrmen napsal 02.05.14 v 20:43

Dobrá volba přeju hodně km bez nehod Taky jsem ho v JS moto prohlížel