Yamaha XT 600 E (1994)

Vlastník Yetty456
Vloženo 28.4.2014
Aktualizováno 28.4.2014

Motorku jsem si kupoval proto, že jsem jednu doma už měl a zcela mi učarovala svojí všestranností a zážitkem z jízdy.

První dojmy - Na prví dojem z této motorky jsem byl překvapen, jak lehce a brzo se v zatáčkách dostávate na limit. Je to dáno především motardovými koly, které automaticky snižují světlou výšku.

Motorku bych doporučil pro - Tuto mororku doporučuji lidem, kteří nehoní poslední trendy, ale chtějí spolehlivý a velice univerzální stroj a přitom za přijatelné peníze s nízkými provozními náklady.

Doplňky na motorce - Motardová kola, brzdy Brembo, laděný otevřeny výfuk, sání...a více kosmetických detailů...

Yamaha XT 600 E Jasnou volbou pro mne bylo, že už jeden shodný motocykl jsem doma několik let vlastnil a tak nějak mi vyhovoval. Ne že by nebylo lepších motorek, ale oslovilo mne více faktorů...(univerzálnost, spolehlivos, jízdní vlastnosti...atd) které mi vyhovují pro moji potřebu ukojit motorkářský chtíč.Vzledem k tomu, že druhý stroj je v originálním stavu a tím předurčen spíše na nezpevněné cesty jsem přivítal jako druhého koně do stáje proto stejný model, ale naopak se zaměřením hoblovat asfaltové klikatice.

Stingger
Stingger napsal 15.03.18 v 16:35 10b.

Ahoj.. Můžu se zeptat ? Máš ty motardy zapsané v Tp nebo taky hazarduješ jako já? :)

Tonyny
Tonyny napsal 28.09.14 v 18:23

taky se mi libi krasavice 10 bodu

Sob78
Sob78 napsal 02.08.14 v 13:43

Na těch motardových kolech, ti ji musím pochválit!