Puch 200 (1937)

Aktualizováno 7.9.2022

Deník motorky
Nalezeno 42 záznamů

• Výroba palivového potrubí

O víkendu jsem se vrhnul na výrobu palivového potrubí. Použil jsem měděnou palivovou trubičku Ø 6mm. Tu jsem vyžíhal pomocí táboráku na zahradě a potoku pod barákem B-) Měděnou trubičku jsem naohýbal přímo na moto

Vloženo: 20.09.2015
    Uskutečněno: 20.09.2015
  • Máme nový rám

Za peníze, které bych musel investovat do opravy mého potuzeného rámu jsem sehnal jiný ve výborném stavu. Dokonce je včetně rakouského techničáku. Co myslíte, nepůjde to nakonec přihlásit na naše značky? ;-)

Vloženo: 15.09.2015
    Uskutečněno: 15.09.2015
  • Vyrobeno pár drobností a nakoupeny doplňky

Pro tentokrát jsem sehnal jen několik drobností. Je to pár chybějících stupaček, lisované plechové krytky přední vidlice a držák zadního světla/SPZ. Dostal jsem příležitost koupit kompletní přední náboj. Sice ho nepotřeb

Vloženo: 12.09.2015
    Uskutečněno: 12.09.2015
  • Další díly jsou doma

Příruba karburátoru pasuje! Povedlo se. Karburátor je na svém místě i s "novým" vzduchovým filtrem :-DD Koupil jsem novou starou spojku. Jedná se u jednolamelovou spojku, běžicí v olejové lázni s korkovým obložením.

Uskutečněno: 16.08.2015
  • Výroba nové příruby karburátoru

Abych mohl karbec připojit na sací potrubí válce, bylo potřeba vyrobit nové sací hrdlo, jelikož staré jaksi nebylo k dispozici. ;-) Takže jsem si stoupnul k soustruhu a frézce a jal se vyrábět. S výsledkem jsem do

Uskutečněno: 01.08.2015
  • Máme přední kolo

Podařilo se mi koupit přední kolo. To, co bylo na motorce, bylo z předválečné Jawy. Doma je karburátor BING, nové kladívko a uhlíky do zapalování, pružiny, palivový kohout a rezervní sada brzdových paken. Taky jsem

Uskutečněno: 03.07.2015
  • Šmelina s Rakušákama pokračuje

Doma už máme originální tachometr s opancéřovaným lanovodem a převodkou, řídítka s páčkami, koleno výfuku a nesehnatelný elektrický přepínač (neptejte se, jak jsem ho splašil :-) )

Uskutečněno: 07.06.2015
  • Vidlice je doma!!!

HURÁ, přední vidlice je doma! B-) Šlo o nejhůře sehnatelnou chybějící část. Zbytek už bude sranda... Teda bude to hlavně otázka peněz. Chybí ještě přední a zadní světlo, řídítka, kryt řetězu, kastlík a pár dalších d

Uskutečněno: 30.05.2015
  • Máme motor, hurá!

KONEČNĚ se mi povedlo sehnat motor a zapalování. Má radost je bezmezná... Sice není 100% kompletní (nemá kompletní spojku) a byla to docela raketa, ale co je doma, to se počítá. Motor mi cestoval domů až z Maďarska. V M

Uskutečněno: 05.04.2015
  • Krk

Dorazil krk s Pružinou a vahadly. :-)

Uskutečněno: 26.10.2014
  • První díly se začínají scházet

Koupil jsem převodovku, vůdčí sedlo, kompletní zadní střed, rozetu a kulisu ručního řazení.

Uskutečněno: 16.05.2014
  • nákup

Dnes jsem domů dovezl torzo. Práce bude, jak na kostele a abych řekl pravdu, tak ani netuším, jestli se mi podaří tohohle zbědovance dokompletovat..

Typ: Koupě
    Uskutečněno: 19.04.2014