Ducati Multistrada 1000 (2003)

Vlastník dulda
Vloženo 17.4.2014
Aktualizováno 13.8.2019

Krasavica italská Motorka, jakou jsem si představoval. Má skoro všechno, co jsem od ní požadoval - krásný design, silný motor, ovladatelnost, fun factor.

BMW R 1150 GS: Prostě mně sedla víc Ducati. Ale to může být člověk od člověka jiné.

První dojmy - Láska na první pohled. A po první projížďce jsem jí odpustil i to přední světlo, které mi připomíná "šalinu". Všechno vynahradila její lehkonohost, skvělá ovladatelnost a výbušný motor, který táhne od spodku. Velká, silná, litrová motorka, ale vodí se jak nějaké šestikilo. Jsem zatím nadšený. Uvidíme, jestli se časem neukáže její italská nátura...

Rozhodoval jsem se mezi R 1150 GS a Multistradou a Italka vahrála na celé čáře. Alespoň u mě. A tím nijak ani zdánlivě nechci snižovat kvalitu báva. To je určeno asi pro jinou sortu bikerů. Po projížďce na obou strojích jsem JÁ měl jasno. Mně prostě sedí víc Ducna:
1. design - to prostě taloši umí. Letmák, krásnej rudej rám, sportovní look a přitom docela pohodlíčko za řidítky.
2. motor - prostě palba od spoda, výbušnost, zátah, zvuk (tahle má navíc laděné svody)
3. ovladatelnost - úzká stavba, pohodlný posaz, sportovní jízdě se vůbec nebrání a naopak se s ní klidně dá zvládnout pár cestovních kiláků s batůžkem. A taky z ní v pohodě dosáhnu oběma nohama na zem, což jsem u báva říct 100% nemohl
4. fun factor - 100%. K tomu není víc co dodávat.

Uvidíme, až na ní najedu o pár kiláků víc. Pak se určitě rád podělím o pokročilejší zážitky (i fotky).

hovad
hovad napsal 01.05.16 v 11:58 10b.

Zdarec nemá někdo nahodou levou boční kapotu to překrytí baterky při poslední projíždce sem ji špatně upevnil a uletla už jsem ji nenašel nebo neznáte někoho kdo ji muže prodávat díky moc

hovad
hovad napsal 02.05.14 v 15:25

zdarec scháním multistradu neznáte někoho kdo prodává děkuji

Macek01
Macek01 napsal 30.04.14 v 08:05 10b.

Pěknej mazlík