Honda CBR 125R (2005)

Vlastník Kacik92
Vloženo 14.4.2014
Aktualizováno 24.5.2015

Motorka je to spolehlivá,pro začátečníka a holku dle mě naprosto vhodný a snadno ovladatelný stroj.Já jsem nadmíru spokojená a jízdu si pokaždé krásně užívám :)

Rieju RS2 125: Tuto moto jsem nakonec zavrhla z důvodu výšky sedla,bohužel bych nedosáhla.
Kawasaki ER 5: Nakonec jsem zamítla z důvodu i ceny,ale i proto,že sehnat tuto motorku do 35 kW je velice obtížné.O 2 kW navíc a už ji nemůžu mít.Ale tak třeba příští rok se poblíž objeví nějaká zeškrcená (papírově) a vyzkouším i tuto moto :)

První dojmy - První dojmy byly velice příjemné.Zezačátku jsem i (pro některé) z tak slabé motorky měla strach a respekt jakožto začátečník.Ale po asi třetí vyjížďce jsem se do toho dostala a teď se jen musím zdokonalovat a zdokonalovat a naučit se jak se v určitých situacích zachovat a nabírat co nejvíce zkušeností.S touto motorkou jsem naprosto spokojená.Akorát,když je větší větr tak to se mnou,respektive s motorkou pěkně lomcuje.Ale na to si musím zvyknout.Doufám,že s ní budu spokojená i nadále a že mě nikdy nenechá ve štychu :)

Proč jsem vybrala tento stroj?No asi proto,že jsem CBR 125R vybrala jako vhodnou motorku pro začínající holku a i proto,že jsem bohužel omezena výkonem kvůli věku.Ale chtěla jsem ji hned jak jsem začala přemýšlet a koupení motorky protože se mi prostě líbí a hlavně dosáhnu na zem :D :)

Htibro
Htibro napsal 16.04.14 v 21:16 10b.

Myslím že ideální stroj na začítek Přeji mnoho šťastných kylometrů

ZdenyGSXR
ZdenyGSXR napsal 15.04.14 v 16:02

Na začátek značka ideál Opatrně !

Pietro78
Pietro78 napsal 15.04.14 v 12:30

Krásná motorka, jednoznačně 10b. Myslím, že na začátek skvělá volba. Mnoho šťastných kilometrů!

jirka1389
jirka1389 napsal 15.04.14 v 09:23

Vypadá hezky, na začátek ideálni, tak at se ti ty začátky daří

context
context napsal 14.04.14 v 18:07 10b.

pěkná tak ať slouží a přeji hodně kilasku bez nehod a dlouhou sezonu 2014. A přijmí 10b