Suzuki GSX-R 600 (2004)

Vlastník Simon88
Vloženo 10.4.2014
Aktualizováno 5.11.2019

Perfektní motor, skvěle vyvážená, krásná mašina z japonských továren.

První dojmy - Po loňské zkušenosti s Ducnou je tenhle bike jako pohlazení. Jemnej, přívětivej, velmi příjemnej. Už jenom jeho velikost oproti 749 mi dává jasně najevo, že společné soužití na delších cestách,i když pro toto není tato moto přímo určena, bude mnohem příjemnější.

Jak jsem již zmínil, loňské léto jsem strávil ve společnosti Ducati 749s. Jasně, tahle italka se s Gsxerkem nedá napřímo srovnávat, ale porovnávám stroje se kterými jsem měl, či mám nějakou zkušenost. Nicméně po zhruba jednom tisíci kilometrů strávených v sedle této Japonky na mne působí naprosto klidným dojmem. Pokud ji nezačnu točit, je to klidnej výletnickej bike, kterej o sobě dává nejvíc vědět laďákem Tenax, jehož zvuk je naprosto ohlušující. A v tom je právě ten problém. Už jen ten zvuk nutí jezdce začít zkoušet co ten stroj umí. Nakonec stejně každého zastaví jeho vlastní "rozum" než se alespoň přiblíží limitům týhle mašiny. Tak to mam aspoň já.
No uvidíme nás se Suzou letos v sezóně potká. Ale určitě poreferuji.

ZlomenyUcho
ZlomenyUcho napsal 06.04.15 v 16:57

Závidím, taky pokukuju, ale nikde žádná dobrá nabídka a hlavně barevné kombinace.

ZZilvi
ZZilvi napsal 26.04.14 v 17:49 10b.

motoPV
motoPV napsal 11.04.14 v 15:45 10b.

Výborná značka Pěknej stroj