Honda NTV 650 Deauville (2000)

Vlastník Yakov
Vloženo 29.3.2014
Aktualizováno 17.2.2015

Úchvatný zvuk dvouválce, parádní krouťák odspodu!

Motorka koupena od FIRMA:MTT - Brno (Brno-Židenice) - V pohodě jednání, vše proběhlo bez problémů. Jsem spokojený.

První dojmy - První má jízda byla v 3 stupních z Brna do Karviné (200km) a počasí moc nepřálo.. celou cestu déšť. Každopádně na motorce se jelo moc fajn.

Motorku bych doporučil pro - Všem, kteří si chtějí vychutnat pohodovou jízdou krajinu, ale i potřebují lítat po městě a tahat s sebou občas notebook, občas nějaký nákup z tesco, s touhle motorkou není nic problém.

Doplňky na motorce - Vyhřívané gripy oxford - sport,

kufr givi maximo,

GPS - GSM alarm

a cestovní plexi ermax

Motocykl mám přibližně měsíc, zakoupil jsem jej na konci února 2014. První cesta od prodejce z Brna do Karviné proběhla v pořádku, motocykl v pořádku dorazil domů, vyměnil jsem oleje, filtry, seřídil ventily, motocykl dovybavil vyhřívanými gripy a GPS-GSM alarmem. U tohoto motocyklu mě nadchlo ovládání, chová se jasně a předvídatelně, co chci, to udělá. získal si mě motorem, jeho zvuk i krouťák od nízkých otáček je hodně návykový a s motorkou se parádně jezdí po jakýchkoliv silnicích. Není to nuda nikdy - ani ve městě, po okrskách, ani na dlouhých táhlých trasách. Pohodlně lze dlouhodobě cestovat rychlosti 140km/h při necelých 6 000 otáčkách, zdá se mi, že se motor příliš netrápí. Když na dálnici v kopci jedu 130, přidám plyn a ve chvíli mám 160, bez problému, to taky neznám, můj předchozí "MOTOCYKL" byl maxiskutr PIAGGIO X9 200 ccm, i když s variatorem multivar MALOSSI.

Nějaké další zkušenosti s motorkou napíši po pár kolometrech, nyní je 29.3. 2014 a mám najeto 1500km. V dohledné době mě mě čeká přetěsnění předních teleskopů.

stefanik
stefanik napsal 22.11.14 v 14:49