BMW F 800 GS (2012)

Vlastník pedrosek
Vloženo 28.3.2014
Aktualizováno 30.11.2014

Rozhodoval jsem se dlouho, ale nakonec koupil BMW - jezdí jich víc a je to prověřený model s vychytanými mouchami.

Motorka koupena od FIRMA:Martin Štefl - Martymoto (Říčany) - Skvělý přístup, všechny náležitosti vyřízené rychle. Mohu vřele doporučit.

Triumph Tiger 800 XC: Rozhodoval jsem se dlouho, ale nakonec koupil BMW - jezdí jich víc a je to prověřený model s vychytanými mouchami

První dojmy - Je trochu vyšší a já nejsem dlouhán, takže manipulace na místě těžší, ale ujde to. Jakmile se rozjede, je to krásně ovadatelná motorka. Překvapil mě aerodynamický hluk se standartním štítkem už kolem 90km. Slyšel jsem toho hodně o nepohodlnosti sedla, ale po první tříhodinové projížďce mi to ani nepřišlo - možná to moje nadšení a radost, no uvidíme.

Doplňky na motorce - Tutoro oiler, kryty páček Barkbusters, padáky z Alburmoto, skládací řadička Touratech, velký kryt motoru Touratech a neoprenový chrániče předních vidlí taky Touratech

Moje volba nakonec dopadla takhle. Chtěl jsem motorku se kterou si užiju odpolední projížďku, můžu na ní vyrazit někam na delší dovolenou a dá se s ní jezdit i mimo silnice. Podle všeho je to spolehlivý model na který je spousta doplňků - možná až příliš , no a jako bonus ještě ta neuvěřitelná spotřeba. Víc toho teď napsat nemůžu, tak zas až něco pojezdím.

ivulino
ivulino napsal 30.03.14 v 08:36

Dobrá volba

Milan1963
Milan1963 napsal 29.03.14 v 18:32 10b.

Petr_TA
Petr_TA napsal 28.03.14 v 20:04 10b.

Mooooc pěknej kousek
10b