Kawasaki ZR 7 (1999)

Vlastník MichalVL
Vloženo 2.3.2014
Aktualizováno 14.7.2016

Motorka se me libila z tech co jsem vybiral nejvic. Krasnej klasickej nahac,na kterym se da bez problemu ujet vice km v kuse.

První dojmy - Motorku jsem si vezl vcera od prodejce po vlastni ose a to cca 400km. Zatim parada,jsem nadsenej. I kdyz ke konci jsem uz byl fakt zoufalej,protoze bylo od minus jednoho stupne do plus devet :-D Jeste ze jsem na to nebyl sam.

Motorku bych doporučil pro - Moto bych urcite doporucil vsem,kteri uvazuji o nahaci. Mozna jen ta vaha je trosku vetsi a celkove je takova dle me vetsi. Tak ze asi pro zenskou co ma 50kg ne.

Doplňky na motorce - Doplnky nejake ma. Padaky,stitek,nosic,kufr. Ten stitek tam byl ale blbe pridelanej,tak jsem ho odmontoval,ze to dam do poradku a nakonec jsem ji nechal bez,protoze se me to libi,je to takovy tuctovejsi,peknejsi

Vzdy se me libily nahaty motorky,ale porad jsem nevedel presne co chci. Ale porad jsem vzpominal,jak mi dal tata pincka a pak mi koupil simala a ja na nem najezdil hafo km. Tak ze jsem vyzkousel yamahu virago s tim,ze jako copr je takovej bezpecnej Ale po case se me zdal na mejch tehda 99kg malej. Tak jsem poridil suzu volusiu 800. Peknej cruiser,ale porad me neco chybelo Ted kdyz jsem jel na ZR 7 po vlastni ose od kupce,tak jsem citil,ze jsem se v tomhle stylu nasel. Mam ji teprve 24 hodin,tak ze toho moc napsat nemuzu,doplnim casem. Ale prozatim spokojenost. Ale teda co me stve,ze ju nemuzu dat na hlavni stojan. Mam jen 74 kg,cvicim,nejsem zadnej chcipak,ale neumim ju proste dostat na hlavas
I kdyz na km nehledim,tak jsem narazil na peknej kus. Guma origo atd. Vypada,ze sedi.

Tak jsem neco malo najel a libi se mi cim dal vic. Lita to vic nez jsem myslel
Na stojan uz v pohode Jen ta vaha,to je masaz treba odtlacit po zpatku do kopce nebo tak. Jinak paradicka. Cekam na lepsi pocasi.
Tak už je prodaná a doufám,že bude novému majiteli sloužit stejně dobře jako mě...

Bařka
Bařka napsal 06.03.14 v 12:48 10b.

MichalVL
MichalVL napsal 03.03.14 v 16:27

Dekuju moc kuciii

464646
464646 napsal 03.03.14 v 15:15

No čau chlape .Tak na tuhle motorku mám jen pozitivní vzpomínky,motorově ok,spotřeba ok,pohodlí ok,měl jsem eSko tak ani nefoukalo .Projela se mnou i nělolik států a nejdál byla v Řecku a nikdy mě nenechala ve štychu.No přeji ti mnoho pohodových km.Tak at se kola kroutí dál.10b.

MichalVL
MichalVL napsal 02.03.14 v 17:07

Aha. Právě,že to dělám jak s tou jawou Děkuju

kolos
kolos napsal 02.03.14 v 17:04

Poradit? Ok zkusím. Sklopíš pravou nohou stojan k zemi za tu ostruhu, která je k tomu určená a když je dole, tak na ni ještě zatlačíš směrem dolů. Zkrátka jako by ses na ni chtěl postavit a přitom současně potáhneš motorku rukou směrem nahoru, za něco k tomu vhodného, třeba za tu konstrukci k plotně kufru. Nesnaž se motku nahodit na stojan táhnutím dozadu, jak se nahazovaly třeba jawy.