Honda CBF 600S (2009)

Vlastník JindraV
Vloženo 27.2.2014
Aktualizováno 21.4.2014

Příjemná, sedne mi jak hrnec na prdel. Vrní pode mnou jako kočička. Když štěknu po plynu, fičím.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass - Josef Tass (Chr - Ukažte 2 motorky a my vám je vytáhneme, z toho už si přece musíte vybrat...:D

První dojmy - Motorka mi byla sympatická hned a to nejen do ruky ale hlavně pod prdel. Pro mě ideální vzdálenost jak mezi sedlem a stupačkami, tak také mezi řídítky a plochou sedla. Velmi pohodlné, dělené sedlo. Dobře čitelné tradiční budíky. Při jízdě dává pocit jistoty.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že pro začátečníky ideální stroj.

Doplňky na motorce - Motorka má držáky na kufr a boční kufry. Budu pak na léto pořizovat. :) Těším se ze zásuvky na 12V pro navigaci.

Tuto motorku jsem si vybrala, protože jsem se na ni už je při posazení cítila dobře. Vzhledem k tomu, že s ježděním jsem v začátcích, přišla mi tato motorka pro začínajícího jezdce jako ideální. Při jízdě se cítím jistá, motorka se chová na jedné straně klidně, ale pokud šáhnu po plynu, je svižná a rychlá. Má velmi pohodné dělené sedlo. Pro mě klasické a dobře čitelné budíky.
Těším se na léto a další cesty, které si s ní užiju.

Pišta079
Pišta079 napsal 22.03.15 v 22:06 10b.

Figi25
Figi25 napsal 12.07.14 v 20:09 10b.

Mnoho krásných chvil v sedlé A někdy zase u Hanky

Andrej
Andrej napsal 04.04.14 v 20:37

Krásný stroj jak to vidím tak zachvíli můžem udělat nějakou motoakci Kozlovice.