Suzuki GSX 1100 E (1980)

Vlastník bonifacdruhy
Vloženo 26.2.2014
Aktualizováno 29.11.2022

Co o ní říct? Svý nejlepší roky to má za sebou, ale je to to prostě krásný a mě to baví :)

První dojmy - Docela jsem koukal jak je to ovladatelný - po zkušenostech s Katanou, tohle se vodí samo..

Proč jsem si jí vybral? Protože se mi líbí - koukal jsem na ní už hodně dlouho, ale jelikož další motorku nepotřebuju, tak jsem i dlouho odolával.. ale neodolal a pořídil si další "šrot" do garáže. Zatím máme spolu najeto něco přes 100km a naprostá spokojenost - docela to i brzdí - ale musí se používat i zadní brzda - pro toho kdo se to ještě nenaučil jako já, tak jsou tyhle stroje ideální, protože tady se prostě používat musí. Ovladatelnost je na svou dobu opravdu dobrá - motorka hned padne do ruky, takže paráda. Objevuje se pár detailů na vyřešení, ale snad to nebude nic hroznýho, budu rád, když u mě dlouho zůstane :)
Další zkušenosti doplním až spolu něco najezdíme..

skillmarek
skillmarek napsal 02.01.18 v 22:19 10b.

Ahoj prosím tě jsem nový majitel této krasavice a možná zrovna ty mi můžeš pomoct.koupil jsem ji v Itálii a chybí mi na přepis na ČR doklady par drobnosti co v TP nejsou jako třeba váhy atd.pomohl bys mi prosím.

malma1
malma1 napsal 08.09.15 v 21:55

Srdcovka ...10b

postak1
postak1 napsal 04.01.15 v 15:59

Moc pěkná Suzukííí

rybíz5
rybíz5 napsal 01.04.14 v 18:23

Člověče to je krásná mašina Jako nová

sawyer6
sawyer6 napsal 23.03.14 v 12:37 10b.

bomba ..měl jsem GSX 1100es a naprostá spokojenost,motor je super