BMW R 1100 R (1999)

Vlastník Trojan
Vloženo 23.2.2014
Aktualizováno 9.3.2014

BMW R1100R je motorka pro nejen pro volný čas ale i pro práci.

První dojmy - Mé první dojmy z motorky, na to ,že jsem před ní tak asi dvanáct let nic jednostopého s motorem neřídil, tak první dojem z projížďky ,. proboha co jsem si to koupil,. Litoval jsem toho a říkal jsem si jestli mi to za to stálo ,přišla mi strašně těžce ovladatelná.Než jsem si zvyk na zapínání a vypínání blinkrů , tak jsem neustále troubil. Jenomže jakmile jsem ujel prvních dva tisíce kilometrů ,. tak jsem se s ní najednou tak z žil ,že když jsem si sedl na jakoukoli jinou motorku zjistil jsem, že ta má je opravdu ta pravá,... Láska

Motorku bych doporučil pro - začátečníkům a lidem co hledají pohodli , komfort ,a spolehlivou bezúdřbovou motorku.

Doplňky na motorce - Padací rám, plexy štít , alarm, třetí kufr, přídavné světla

Když mi před rokem ruplo v hlavě a řekl jsem si budeš motorkářem, tak výběr motorky, nebo respektive značky byl jasný ,.. bude to BMW, je to moto s historií a charakterem,... tento typ jsem si vybral protože mě na první pohled okouzlila... recenze jsem nečetl a po pravdě jsem se nákupu ani nebál , vždyť je to BMW s boxerovým srdcem,.. to nic špatného být nemůže.Hned jak jsem ji přivezl domů, musel jsem se jet projet , ale projížďka pro člověka ,který nemá nic naježděno a ani nemá řidičák na velkou motorku nebila zrovna procházka růžovím sadem.. maximálka byla okolo 40 km ,. a byl jsem z toho poměrně dost nervózní. Dodělal jsem si řidičák a začal jezdit. Asi po 5 tisících jsem se s ní natolik z žil ,že jsem na ní jezdil úplně všude a přes léto jsem ji používal místo auta...na motorce je perfektní sedlo , vyhřívané hefty , ABS --- které mě už několikrát zachránilo před pádem a zbytečným smykem.Kufry jsou parádní , vejde se mi tam PC a do druhého vzorky , používám ji i jako dopravní prostředek na zaměřování a objíždění zákazníků jsem totiž Truhlář,... Jinak tuto motorku bych doporučil všem co si nepotřebují nic dokazovat, je to motorka na pohodovou a klidnou jízdu.