BMW R 1100 R (2000)

Vlastník Zdenekkkkk
Vloženo 10.7.2010
Aktualizováno 17.4.2017

Mit bmw v garazi byl vzdy muj sen a 8.7.2010 se mi splnil.

První dojmy - je dobra

Původne jsem koukal po r1100gs ale když se obevilo v Německu toto erko bylo rozhodnuto.První majitel(52 let a menil za nové) servisni knižka a najeto 66000km byly velkým lákadlem.Bavoráček je po výměne veškerých kapalin, má kompletně nové brzdy(kotouče i obložení).Ve výbavě má jak vyhřívané hefty tak i abs.Jen trošku zamrzí kufry.
Mám za sebou prvních 20 km ale už ted vím že proti vx 800 je to jako skok minimálne o sto let dopředu.Proste užasný pocit.Podvozkově uplne někde jinde a s jakou chuti se vrhá do zatáček je uchvatný.
Další pocity přidám po najeti pár km a s tím i foto.
Tak dnes tj 14.7. dodávám foto.
16.7.2010
Najeto 200 km a pocity jsou užasný.Je to raketa s perfektní ochranou jezdce která jezdí po kolejích.Dokáže jet jen tak kochačku a po přidáni plynu najednou vystřelý dopředu jak z praku na jakýkoliv kvalt,jen otáčky jsou třeba mít nad 2500.Po seštelování tlumiče a pera výborně žehlý veškeré nerovnosti.Vypadá to ze se spotřeba bude motat někde kolem 5 litru na sto.
Jsem velice spokojen a uz se tešim na nějakou tu dovču.
20.7.2010
Tak jsem dnes otestoval abs.Ješte že jsem ho nechtel oželet.Z vedlejsi mi prehlid z... plechovkar a tesne mi tam vjel.ABS zafungovalo fantasticky a brzdna draha byla absolutne minimalni.Mit predchozi vx valel bych se.Diky panove z BMW.
6.9.2010
Dnes je zase po case nalada napsat nejaka pismenka.
Pomalu ale jiste jsem trochu vylestil leve koleno(bylo orezle a zaoxidovane az hamba),vycistil predni vidle a oba rafky.Take jsem dodal lesk veskerym cernym plastum.
18.9.2010
Tak jsem dneska otestoval bavoracka na delsi ceste.Jen tak pro pozitek z jizdy jsem se po case zase vypravil do Nemecka(Ale je fakt ze mi to tam posledni dobou tahne cim dal tim vic - uplne jina mentalita lidi,jsou podstatne slusnejsi a ohleduplnejsi,kamiony na bundeskach skoro nepodkas a v neposledni rade podstatne kvalitnejsi silnice).Tentokrat jsem si dal na ukor velmi oblibene Sumavy Louise v Regensburgu.To znamena nejakych 350 km.Cesta tam se nesla v turistickem tempu.Ale cesta zpet bylo jine kafe.Odjezd z Regensburgu po pate hodine,prichazejici chlad a jizda s cb1000f(cesi a prechod byl po domluve stejny)udelali sve..
Zjisteni zaverem bylo jasne.Spotreba 5 litru a cestovani turistickym tempem je luxusni ale budu si muset vybrat mezi vyssi rychlosti a prave luxusem.Pri rychlostech,nekdy hodne nad povoleny limit trosku fouka..
2011
Dne 26.brezna zacala nova sezona.Hura
23.4.2011
Tak dnes zjistena spotreba 4,5 l.to je parada.
9.7.2011
Dneska mame po tydenni dovolene a super, motorka slapala jak hodinky se 4,5 litrovou spotrebou.Cestovani bylo luxusni, parta paradni a pojezdeni jedna basen.Neda se popsat musi se zazit.Nejhorsi na tom je ze jezdeni u nas mi prestava neco rikat.
3.9.2011
Tak dne 3.9. konecne dokoupeny bocni kufry

A je konec
Moto prodana bratrancovi

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 05.12.15 v 17:51

Jiz přes dva roky je 1150 gs

elvis78
elvis78 napsal 05.12.15 v 15:40 10b.

a co bude dál?

Buchy76
Buchy76 napsal 07.01.15 v 11:05 10b.

Pěkný stroj. Ty bmw jsou stylové.

Karelbmw
Karelbmw napsal 12.08.13 v 23:00 10b.

Gratuluju...neznám lepší volbu

Crofka