BMW K 1200 LT (2008)

Vlastník MCmilos
Vloženo 19.2.2014
Aktualizováno 19.2.2014

Vynikajúca motorka na dlhé cesty pre ľudí ktorý nepotrebujú jazdiť 200 km/hod a viac. Nie je vhodná na vozenie po meste

Motorka koupena od súkromník - Dobrá skúsenosť

První dojmy - Za jazdy výborne ovládateľná, dostatočný výkon motora, no nie na závodenie. Vzhľadom na váhu motorky a vysoký posed problematická pri manipulácii na mieste. Tera si zvyknúť. Drahé náhradné diely. Vhodná len pre jazdenie na spevnených cestách, nie ani do ľahšieho terénu

Motorku bych doporučil pro - Pre ľudí vyrovaných so životom, ktorý nevyhľadávajú prílišný adrenalín a chcú poznávať iné krajiny zo sedla motocykla

Doplňky na motorce - Nedoplňoval so na motorku nič, má všetko čo potrebujete

Hľadal som dobrý stroj na dlhé jazdy a poznávanie vzdialenejších miest Európy.
Motorka je určená na jazdenie po cestách. Nie je vhodná ani do ľahšieho terénu, vzhľadom na jej hmotnosť a vysoký posed. Výborne ovládateľná za jazdy, no s problémami prio manipulácii na mieste. Vynikajúce brzdy, dostatočný výkon motora na kľudné jazdenie. Nie je určená na pretekanie. Veľký úložný priestor, bez problémou sa zbalíte na niekoľkodňovú cestu. Výáborný podvozok - výborne tlmí nerpovnosti na ceste.
Spotreba pri normálnej jazde okolo 5,5 l/100 km. Pri svižnejšej jazde neprekročím 6,5 l/100 km. Poruchy zatiaľ žiadne, len bežný servis. Náročná na cenu náhradných dielov. Servis som chodieval do Polska, nakoľko donedávna na Slovensku bol len v Bratislave a Košiciach.
Mám na nej najazdených cca. 60 000 km a určite si ju ešte nejaký rok ponechám.