Honda XRV 750 Africa Twin (1994)

Vlastník Hankye
Vloženo 16.2.2014
Aktualizováno 19.11.2017

Vloženo: 25.09.2016, Uskutečněno: 25.09.2016, Zhlédnuto: 21x, Firma: Motorcycle bar U Doraza

Lakování zaštítil externě zcela šikovný člověk. Bílý mat se povedl.
Co bylo ale třeba udělat bylo narovnat držáky na nádrži. Sikovkama přes hadr - naštěstí to není pohledová část a tak drobné oděrky nejsou to, co by mně budilo ze sna.
Co mne ještě trochu déře je vzdálenost padáku od výfuku. Je tam dobrej cenťák a je tedy na snadě obávat se puchu vznikajícího pálením puku na kufrech.
Jako další začínám řešit světla, což se asi ukáže býti celkem kufr zvedajícím úkolem. Otvory jsou na pětadevadesát mm a sehnat světla s homologací o tomto rozměru je stejně v pohodě, jako vrtat se prstem v nose. S prstem od nohy. Takže čekám na odpovědi zahraničních stavitelů. Od toho se odvíjí projekt na lešení a držáky blinkrů. Hrozba STK buzerace celou stavbu díky homologačním známkám na všech nesmyslech citelně prodražuje. Takže uvidíme jak dál.
Trochu sem se bál delaminace pří vrtání Na vrtání kompozitu jsem použil radši vrták do dřeva, který ořezává nejdříve hranu. Žádné známky odchlípnutí vrstev, je to v pohodě.
Jako bonus jsem hodil do továrního nastavení foťák a zase kreslí barvy správně. Pro šprýmaře: Kecy o KTM si nechte, nebudu na Vás plýtvat vybroušeným humorem :)

wombat (5) napsal 18.03.2017 v 18:31

DObře ty!

wáca (2) napsal 26.09.2016 v 22:09

je to kunda

owenovic (12) napsal 26.09.2016 v 18:28

Nádherně se to vyvyjí

Radus88 (8) napsal 26.09.2016 v 18:20

paradní práce

koukni na světla wesem.pl já mám od nich paraboly a jsou s homologací a svítí parádně.-)

• Moto prt.9

Další věc, do který se mi chtělo jako do kydání prasatům, byly budíky. Bylo nezbytný je nějakým kouzlem naskládat do masky tak, aby bychy schovaný za štítem a nelezly moc ven. No a vzhledem k tomu, že po nehodě byly budí

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 19.11.2017
    Uskutečněno: 03.05.2017
  • Moto prt.8

Ne že bych se na to a na Vás přes zimu 100% vykálel. Sice je výhoda, že v mínus třech nepadá nářadí a matičky z rukou ale muj houser si řek svoje, a toho prostě nejde neposlechnout. Nebylo moc času ale přesto se s někter

Typ: Oprava
    Vloženo: 23.02.2017
    Uskutečněno: 23.02.2017
  • Moto prt.6

Ehm .. kde sme to skončili ? Jo, brzdy svazek & spol. Už mně moc nebavilo mít tu mašinu na stole ( popř. po krabicích, ikdyž ke krabicákům mám nehynoucí respekt), a tak jsem se rozhodnul prodloužit pohotovostní stojan

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.09.2016