Honda CB 750 (2001)

Vlastník Konas91
Vloženo 3.2.2014
Aktualizováno 1.6.2014

Nádherná klasika se spoustou chromových prvků, která padne hned na první pohled do oka.

Suzuki GSF 600 Bandit: důvod neuveden

První dojmy - Jaké byly první jízdní dojmy? No to nedokážu zcela odpovědně posoudit. Motorku jsem koupil ještě v listopadu a už tehdy nebylo počasí ideální a byl jsem rád, že jsem jí po vlastní ose dostal domu... :) takže ujetých cca 30 km mi toho moc neukázalo.. :D

Jestli bude pro mě Honda cb 750 tou správnou volbou se teprve uvidí. Mám stále občas pochybnosti, jestli je to ideální stroj pro začínajícího motorkáře.. :D Obzvlášť, když jsem se párkrát svezl na Kawasaki er-5, která je oproti cb muší váha. Toho jsem se při nasednutí na mašinu bál nejvíc, jak moc bude váha znát oproti er-5. Obavy se rozplynuly hned jak jsem se rozjel. Při jízdě člověk nepozná prakticky žádnej rozdíl. CB 750 mě chytlo za srdce hned jak jsem jí víděl. Ta motorka má neskutečnej sexapeal. Jenom si sednout do garáže a koukat na ní je zážitek. Natož, když člověk slyší zvuk toho klasickýho vzduchem chlazenýho čtyřválce. Takže ted s očekáváním sleduju počasí a těšim se na jaro... :)

xhuty
xhuty napsal 15.03.14 v 16:20

super volba... tenhle typ klasiky já můžu pořád

JáraKawa
JáraKawa napsal 04.03.14 v 18:19

Vzhledem k tomu, že jsem moto viděl na vlastní oči, tak se přidávám k comptomovi /viz. níže/ ...opravdu nádherný stroj, který potěší oko každého motorkáře

brejle
brejle napsal 03.03.14 v 17:28 10b.

Naprosta nádhera

Učeň58
Učeň58 napsal 10.02.14 v 20:33

Je to srdcovka, nádherný stroj.

comptom
comptom napsal 10.02.14 v 13:41

Znám jí, je to famózní stroj. Taky jsme na ní začínal. Myslím,že jsi udělal dobře a mimo to je nadhernáááá