Triumph Speed Triple (2001)

Vlastník Drkulat
Vloženo 9.1.2014
Aktualizováno 30.8.2018

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 3 záznamů

Drkulat
Drkulat napsal 27.03.15 v 09:31

Ten je do zásoby, kdyby jeden válec přestal tahat... (skoro vvyloučeno ) mám furt aspoň dvouvál

Mario81
Mario81 napsal 26.03.15 v 20:19 10b.

Nemáš tam náhodou jeden válec navíc Mechováku?

Drkulat
Drkulat napsal 28.01.15 v 20:56

Tak sezona za náma, mám trochu času tak: motorka jezdí, smrdí a dělá randál... Přesně podle plánu. Občas z ní něco upadne, občas něco ukápne, ale z čeho ne? Pořád mě baví,:))
Na české silnice dost tvrdá, brzdit by mohla líp, výkonu by taky mohla mít víc. Alt e nemusela, na to co na tom umím já, je až až dobrá. Zvládly jsme spolu pár výletů, Slovač, Rakousko, cesty do práce, magořiny okolo komína o víkendech.
Dostupnost dílů na ,,veterána" je v normě, poruchovost se u tak přešroubovaný motorky neodvážím hodnotit ( Mno Yamaha Fazer to neni :) občas si na ní vzpomenu...)... Ale po každym startu a zaklapnutí hledí vrací plnýma hrstma... Spotřeba od 5 l při skákání do práce, až po 9 litrů při víkendovém žvýkání... Zadní guma Andel ST mizí po cca 5 tis, předek drží, počítám 11 tis km.
Jo a holkám se fakt nelíbí, krom tý mojí... Jen co prodáme Monstera, chce koupit Streeta 675 :)))))
A to se jí Triumph nelíbil ani za nehet.
Mno já už jí zase rozebral ( motorku ) a dávám pár drobností k obrazu svému... Těším se na jaro