Dněpr K-750 (1962)

Vlastník lewisss
Vloženo 29.12.2013
Aktualizováno 26.6.2014

Vloženo: 14.01.2014, Uskutečněno: 14.01.2014, Zhlédnuto: 22x

Tak jsem trochu s obavami rozebral zčásti motor, pro kontrolu jestli je vše jak má být a v jakém je uvnitř stavu. K mému překvapení je motor vcelku luxusní, žádné vůle na klice ani pístech, žádné přidření ani špony v oleji, jen lehké opotřebení válců provozem. Skontroloval jsem rozvody, vyčistil jsem válce, ventily, vše jsem zbavil malého nánosu karbonu a ted už jen čekám na nová těsnění pod hlavy a další maličkosti a motor se bude zase kompletovat.

• Káčko konečně hotové

Tak jsem konečně doděla Káčko, teda kromě tý nádrže, tahle tam nepatří, je jen provizorní něž opravim tu zničenou původní. Jinak mašina i bez blatníků vypadá dobře,pár malých ůprav a byl by s toho pěknej Bobber. Dnes jse

Vloženo: 13.04.2014
    Uskutečněno: 13.04.2014
  • Plechařina = vopruz

Tak jsem obrousil blatníky a co mě nečekalo,pod vrstvami prapodivného kytu a přenejtovaných plechů jsou blatníky uplně na sra...čku, Na zadním blatníku byl zanejtovaný pant na otevírání blatníku a vůbec byl dobitej jako

Vloženo: 16.03.2014
    Uskutečněno: 01.03.2014
  • převodovka

Tak jsem dnes po menších dodělávkách na motoru kouknul do převodovky, trochu sem měl obavi co na mě zas vyskočí ale žádnej bubák nebyl. Potřeboval jsem hlavně utěsnit hřídel řadičky,když jsem sundal víko a viděl ty hejbl

Vloženo: 19.01.2014
    Uskutečněno: 19.01.2014