Honda CBF 600S (2004)

Vlastník Sevi342
Vloženo 12.12.2013
Aktualizováno 12.1.2014

Po 4 letech jsem se zpět vrátil k motorkám a musím uznat, že CBF byla dobrá volba.

První dojmy - Zprvu trochu nepřirozený posez, sedí se na tom skoro jak na cesťáku, avšak co mě mile překvapilo byl průběh výkonu motoru. Na čtyřválec to táhne pěkně od spoda.

Motorku bych doporučil pro - začátečníky

Za tu dobu, co jsem na motorky zanevřel, jsem ani nečekal, jak moc zapomenu naklánět se do začátek. Nedůvěra v jednu stopu byla opravdu velká. Nicméně po pár desítkách km na CBF bylo vše v pořádku a já si jízdu začal užívat. Opravdu mě překvapilo, jak je tato Honda "hodná". Recenze nelhaly a jestli někdo shání první velkou motorku do začátku, může sáhnout po tomhle. Rozhodně neudělá chybu. Spolehlivost, dávkovatelnost výkonu, pohodlný posez, ochrana proti větru to vše tahle Honda má, co ale chybělo mně, bylo trochu šmrncu. Na téhle mašině jsem si připadal jak páprda. Ať už to byl její vzhled nebo výše zmíněný posez, prostě to nebylo ono. Proto když se naskytla výměna za mou vysněnou motorku, šla z domu. V garáži se následně objevill Fazer 600.