Suzuki AN 400 Burgman (2001)

Vlastník sunnycz
Vloženo 17.11.2013
Aktualizováno 13.3.2014

Modrý veterán tak snad bude ok

Motorka koupena od FIRMA:Josef Horňák (Strakonice)

První dojmy - Po měsíci první závady odešel regulátor napětí jinak zatím ok. Uvidíme zda jsem si již část závad odbyl :-)

Motocykl jsem si vybral na doporučení a protože měřím skoro dva metry. Kupoval jsem to jako městské přibližovadlo s občasnými vyjížďkami do okolí. Jízdní vlastnosti jsou asi přiměřené nemohu soudit jezdil jsem na třipade a toto je něco jiného. Brzdy výborné dualní, rám se trochu v zatáčkách kroutí, ale to je asi vlastnost konstrukce skůtrů. Spotřeba zatím okolo 4 litrů sám i při plném zatížení.
13.32014
Tak jsem začal jarní servis. Moto koupeno jako dovoz It. Protože při vyjížďkách Burák nechtěl dosahovat maximálky nařadu přišla kontrola variatoru. První úskalí nastalo když jsem chtěl povolit matku variatoru nešlo to ani pneumatickým utahovákem, ale nakonec se to povedlo Variator byl dole. Další problém nastal, když jsem chtěl otevřít klec s válečky 2 šrouby které drží rám měli strženou hlavu. Tak pilník do ruky a vypilovat nové drážky pro šroubovák. Poslední překvapení mě čekalo až když jsem vyděl válečky spíše měsíčky totálně sjeté a to prý najeto 30 000km S kilometrama sem ,ale počítal že najeto spíš tak 80000km. Variator jsem nechal stočit na soustruhu, koupil nové válečky 19g a vyměnil řemen. Spojka už byla vyměněna asi dříve, protože obložení má 4mm a je vidět nové ložisko i s guferem. Vyměněna chladící kapalina motorový olej a chystám se na brzdové destičky a brzdovou kapalinu.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 17.11.13 v 12:54 10b.

suprovej maxík gratulejšn