Suzuki GSX 1400 (2003)

Vlastník Drobek64
Vloženo 8.11.2013
Aktualizováno 29.2.2020

Tak už je doma v garáži. A moc jí to sluší

Motorka koupena od FIRMA:Miroslav Šulc - RB MOTO (Litoměřic - Naprostá spokojenost, solidní jednání.

První dojmy - Musím říct že hned při zkušební jízdě mi okamžitě sedla do ruky jako bych na ní jezdil odjakživa "-D.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo si na nic nechce hrát, protože tahle motorka si taky na nic nehraje.

Doplňky na motorce - Ukazatel zařazené rychlosti, titanový výfukový systém akrapovič, zásuvka 12V - 2x (u řidítek a pod sedlem), KN filtr, zadní tlumiče, prodloužení zrcátek, kufr a pár drobností.

Zatím je doma asi 2 hodiny tak moc zkušeností není Nic nového asi nenapíšu když poznamenám že ten zátah je opravdu brutální už od nízkých otáček.
Původně jsem chtěl dva výfuky a černo červenou barvu. Jenže...když si to člověk rozebere zjistí že barva se dá kdykoli přestříkat - navíc modro bílá kombinace GSXu sluší asi víc a to včetně neor. modré podsedlovky (v téhle variantě má mít bílou).

Se dvěma výfuky vypadá motorka nádherně ale kompletní výfukový systém AKRAPOVIČ, nejen že vypadá dobře, má také nádherný dunivý zvuk a ve spojení s KN filtrem nemá chybu.

Prostě jsem to trochu přehodnotil a výsledkem je modro bílá kráska v garáži s jedním výfukem. Pár drobností k vylepšení se možná najde ale zatím jsem spokojený tak jak je a do jara je dlouhá doba.
Fotky jsem si zatím vypůjčil od prodávajícího. Časem nafotím svoje a vyměním je.

Tak dneska bylo docela hezky (nepršelo ani nemrzlo ) tak jsme se se SUZANKOU trochu kamarádily. Můžu potvrdit že je to naprosto úžasná motorka. Nenajel jsem moc ale i po těch 135 km a rychlostech v rozmezí od 0 do 200 km/h stačí abych jen chválil. Jízdní vlastnosti, i při teplotách okolo 10°C, jsou perfektní. Do zatáček šla velmi ochotně a stejně tak bezvadně je i projela. Reakce na plyn byla okamžitá a přesná. Nevím jak kdo ale testoval jsem i spotřebu a byla poctivých 5,1 l. Prostě jak se říká "Kdyby chtěla tak mě má" a ona chtěla a já taky. Získala si mojí ''moto dušičku'' naprosto spolehlivě. Řeknu to takhle - zůstane v garáži dokud se na ní udržím a když už to nepůjde tak si jí vystavím v obýváku .

Gallia
Gallia napsal 01.03.20 v 08:44 10b.

ALLF
ALLF napsal 19.05.15 v 19:26

Tak jak to jde...? Je mi to jasný kámo...,chybí Ti,že na tomhle nemůžeš za jízdy vařit kafe,nebo spát...,jako na Venturce... Vzpomínáš na ní...? .,dneska už můžeš napsat zásadní rozdíly... pls...

Bikovec
Bikovec napsal 20.07.14 v 06:38 10b.

za 10

Bikovec
Bikovec napsal 20.07.14 v 06:37

Gratuluji k modro-bílé krásce ! Hodně spokojených km

Hog
Hog napsal 13.03.14 v 16:13

Tak si ji Jiřine koukej užít !
Samozřejmě za 10.b "Hog"