Suzuki M 800 Intruder (2013)

Vlastník Camilio
Vloženo 5.11.2013
Aktualizováno 5.11.2013

Moje první opravdová motorka))

Motorka koupena od FIRMA:Motart (Praha 4-Braník) - Velmi dobré

První dojmy - První dojmy, velmi dobré...možná to bude tím, že nemám žádné srovnání a vlastně ani zkušenousti, ale totalně mě učarovala...pořád se seznamujeme najeto 2 tis km.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že pro motorkáře kteří si uplně nepotrpí na rychlost ale na kochačku...

Doplňky na motorce - Dnes namontovaná opěrka a tašky, ukazatel rychlosti gipro, originál padáky suzuki.

Tento stroj jsem si vybral na doporučení kamarádů morkářů a musím říct, že zatím nelituji. Jízda dle mého názoru velmi líbivá, zátah to má slušný a to nejsem žádný drobek 188 cm/120 kg, a ani mě nebolí záda, velmi dobré sedlo už i pro spolujezdce s opěrkou, zatím nevyzkoušeno. Úložný prostor veškerý žádný, řešeno koženými taškami, ale to od tohoto stroje to nikdo nemůže čekat!!!Bzdy: všichni píšou, že špatný, mě se to uplně nezdá, není to žádná pecka, ale zase žádnej průser.Spotřeba mě celkem nezajímá jedu si to vždy užít a když nemám benzín tak natankuju. Servisováno u Suzuki Mot Art, s klukama velmi dobrá spolupráce, žádný problém, jen jsem tam nechal namontovat originál padáky a byl jsem trošku překvapený velikostí, protože si myslím, že doplněk moc hezké , ale na funkčnost tak trošku na nic. Zatím jsem ale pořád velmi nadšený z celého mého nového stroje.

Camilio
Camilio napsal 05.11.15 v 23:40

Ahoj, už tam bylo když jsem ho kupoval, takže nevím co stojí Čau Kamil.

motorbikes
motorbikes napsal 28.09.15 v 20:43 10b.

S doplňky vypadá moc pěkně. Chci se zeptat, kde a za kolik jsi sehnal plexi. Díky za info.

čert129
čert129 napsal 28.12.13 v 19:43

krásné stroj a ta barva opravdu hodně šťastných km.10b.

Pavliiis_
Pavliiis_ napsal 14.11.13 v 00:22 10b.

Peterka72
Peterka72 napsal 12.11.13 v 07:08 10b.

Pěknej mazel. Přeji hodně spokojených kilometrů .