BMW R 1200 GS Adventure (2009)

Vlastník RT01
Vloženo 5.11.2013
Aktualizováno 1.2.2014

Parádní cestovní kočár s velice dobrou ovladatelností.

První dojmy - První jízda byla opravdu zážitek ale už jsem na podobné jel tak mě nic nepřekvapilo ba naopak jsem se ujistil že je to opravdu velice všestranný motocykl.Zkoušel jsem jízdu v terénu a i tam se velmi osvědčila ale musím se jěště zdokonalit v technice jízdy v terénu.Podvozek ESA je naprosto pohoda,brzdy super a motor ujde.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny kteří chtějí zažít jěště větší dobrodružství.

Doplňky na motorce - Mašina je velmi slušně vybavená ABS,ASR ESA,RDC,padáky,přídavná světla a další užitečné věci. Jěště kufry a několik doplnků od Touratechu a bude naprosto dokonalá.

Tento motocykl jsem si pořídil protože je použitelný i na horších cestách a dá se s ním zažít i něco jiného než na cestovním stroji.Zatím se spolu seznamujeme ale je to neljepší motorka kterou jsem zatím měl.Motor nemá extra výkon ale ta síla tam je,podvozek a brzdy jsou naprosto špičkové,velice dobře se mašina ovládá takřka nejde poznat ta vyšší váha ale na tu jsem zvyklý z minulé motorky.Pohodlná jak pro jezdce tak i pro spolucestujíjí.Poruchy a servis zatím nevím protože ji mám krátce.Kufry budu řešit později pres zimní pauzu ale už vím co potřebuju.

TRA
TRA napsal 02.02.14 v 10:16 10b.

Cestovní enduro je prostě to nej a ještě když je takto kvalitní Ať dělá jenom radost

Alesko
Alesko napsal 01.02.14 v 18:25 10b.

Paradne GSko ,na cestu okolo sveta.Do novej sezony prajem vela stastnych km. Samozrejme davam 10 bodov.

Petr_TA
Petr_TA napsal 01.02.14 v 17:54 10b.

Mooooc pěknej advik
10b

Macek01
Macek01 napsal 06.11.13 v 07:06 10b.

Super volba

Zdenda81
Zdenda81 napsal 05.11.13 v 22:02 10b.

JOJOJO super univerzál. Moc pěkný stroj.
Přeju spoustu skvělých kilometrů.