TMEC Betka (2004)

Vloženo 5.11.2013
Aktualizováno 5.11.2013

Klasický popojíždědlo do práce

První dojmy - Čína,vyklá,plave ale motor šlape ! To jsou první dojmy :-D

Chtěl jsem něco na popojížděčky do práce. Babeta se mě fakt nezdála a přece jenom muj motorkářskejch duch si žádal osahat si zase aspon nějakou spojku

Právě Betka mě padla do oka,spolehlivá,pěkná. Teda muj vizuální nápad vypadal uplně jinak a to hodit jí celou do stříbrné karbonové folie...a kola stříknout na černo. To by bylo peklo

Tak tedy začalo mé hledání ale nic neodpovídalo mým představám a ceny byli taky velmi různorodé.Nakonec se objevila tahle s tím že měla 70 kit,paprsková kola + k tomu origo válec,a nová drátěná kola.

Byla to pěkná nabídka a byla vcelkou kousek od mého domova,takže jsme tam vyrazily. Zjistil jsem že betka byla puvodně žlutá a nějaký umělec jí nastříkal červeným sprejem ale nechal to zapsat i do tp. Teda vizuální stránka dcl ušla a i podomácku vyrobený štítek vypadal vostře. Zkrátka všechny ty doplnky měli zaukol pořádně prodloužit péro

A jelikož mě ho taky prodloužily, musel jsem jí koupit.
Rychlost s kitem byla opravdu originální 90km/h nebyl problém. Jednou jsem ji drtil a dostal jsem z ní 100km/h ale to bylo moc :D a hlavně něšla moc dobře udržet na silnici.
Takže cestovní ideál bylo 70km/h... Prostě nádhera když odmyslím to že bylo nejlepší přetáčet přesně o jednu rychlost výrobcem doporučené hodnoty na tachometru bylo to super.

Pojezdil jsem na ní jen slabou chvilku a nastala zima, po zimě jsem však vyměnil práci a já se jí rozhodl prodat,přemýšlel jsem jestli si jí nemám nechat hold jsem nepotřeboval aby mě prachy stály na dvoře takže šla a dělá radost někde jinde.

Byl to ideál a promě rozhodně lepší než babeta,dokázala v zimě vyjet s dvouma cestovately na Masarykovu chatu v Orlickách horách. Na to nikdy nezapomenu

KUBII
KUBII napsal 05.11.13 v 21:25