BMW F 650 CS (2002)

Vlastník Astráček
Vloženo 29.10.2013
Aktualizováno 20.11.2014

Lehká, obratná s nízkou spotřebou a celkem hezký krouťák

Motorka koupena od Praskin

První dojmy - Motka mi padla do ruky celkem okamžitě po projetí pár zatáček po koupi a převozu domů

Motorku bych doporučil pro - Doporučuju do začátku, než se člověk vyjezdí. Motka není zákeřná a odpustí i nějakou tu chybičku.

Doplňky na motorce - ABS, padáky, vyhřívané hefty.
Cntěl bych v budoucnu přídavná světla na padáky.
Místo turist. plexi jsem pořídil plexi štítek.

Jelikož jsem po BMW toužil už jako mladý motorkář, prostě životní sen, tak jsem si jí teď dopřál.začínal jsem asi jako každý na fichtlech, pak ČZ175 až po několik Jaw 350
Tento Scarver má ABS, což velice oceňuju a doporučuju, dále vyhřívané hefty, taky dobrá věc zvlášť teď na podzim a v zimě.
Spotřeba se dá jet za 3L/100, ale já jezdím tak ke čtyřem,protože jezdím převážně město a dálky jen občas.
Poruchy zatím žádné, jen měním olej, filtr a leju benzín. Olej nežere, voda drží, v létě i ve vedrech k neutahání.
Trochu vibrace při vyšších otáčkách, ale nic hroznýho...prostě jednobuch.
Jinak ve městě mezi autama to nemá chybu...skvěle se s ní kličkuje, brzdy perfektně dávkujou, přesně jak potřebuju.
Dlouhým štrekám ve dvou se nabráním, nejdelší zatím trasa byla 260km v kuse a celkem se to dalo vydržet...žádné bolesti jsem po cestě neměl

Po cca. roce
9.9.2014
Ještě sezona neskončila, zatím jsem najel cca 12000 km za rok a jen leju benzín a měním olej. naprostá spokojenost a ani netoužím po něčem silnějším (zatím). Říká se , že kdo začne s jakýmkoliv BMW stejně skončí u BMW 1200 GS, ale to se mne zatím netýká...-)

Bud
Bud napsal 30.08.16 v 18:49 10b.

Pěkná motka.

thesleg
thesleg napsal 18.05.15 v 11:24 10b.

Labus
Labus napsal 13.05.15 v 18:24 10b.

samozřejmě dávám 10b, jiné hodnocení motorka nezaslouží

Labus
Labus napsal 13.05.15 v 18:24

nazdar nejkrásnější ošklivá mašino Mám podobné zkušenosti jako ty, převážně maloobjemové české stroje s výjimkou německé eMZety. Scarver je můj návrat k motorkám, byla to náhodná nabídka a okamžité zamilování. Jsem z projevů této motorky kilometr, od kilometru úplně u vytržení. fakt SUPER

Astráček
Astráček napsal 28.02.15 v 17:01

Díky, radost dělá už dva roky...