Yamaha FZS 1000 Fazer (2002)

Vlastník sirr
Vloženo 25.10.2013
Aktualizováno 13.12.2017

Už když jsem měl "tenkrát" FZS 600 - byl jsem zamilovanej do FZS 1000 - jenže naněj tenkrát nebyli finance!Rok se s rokem sešel a dovezli jsme si ho konečně domů !

Motorka koupena od travnickova.n

První dojmy - Zatím jsem naněm ujel jen asi 50 km!Víc ho nemá smysl trápit!Je v zanedbaném stavu a je ho potřeba komplet rozebrat a složit!Už se nato těším - budu mít co dělat přez zimu :-)

Motorku bych doporučil pro - pro každého, komu se líbí! Cestování a sportovnější jízda ..

Doplňky na motorce - Pořídil jsem s :Padáky Yamaha, vyšší plexi,výfuk ixil - vložil jsem homol.vložku a je úžasně tichý = super!
KN filtr
Plánuju vyhřívané hefty + sedadlo,12V zásuvku,jiná řidítka ...

Jak jsem již zmiňoval, stará lásky nerezaví !Dlouho jsem se rozhodoval jaký motocykl pořídit "hodně muziky za co nejmíň peněz"!
Chtěl jsem obratný mototcykl,s malou spotřebou, s dostatkem výkonu,pohodlí na jízdu i okolo komína a hlavně hezkou na pohled!Pročetl jsem všechna fóra, doporučení atd ...FZS 1000 má nejlepší hodnocení, splňuje všech 5P a proto se na trhu pohybuje v kurzu a ceně!
K dnešnímu dni 20.1.14 :
- nová baterie
- oprva levého držáku stupačky
- nový podběh zadního kola
- dokoupení pravého madla
- zásuvka 12V
- výměna brzdové kapaliny DOT4
- oprva plastů a budíků
- oprva elektriky
- nalepení reflexních pásků na kola (hrozná práce!!!
- odstarnění ventilu pro zlepšení emisí
- nové filtry (palivový,olejový, vzduchový KN)
- nové svíčky NGK CR9E
- nové spojkové lamely + plechy
- olej Castrol
- nové olakování (použil jsem stejnou metalizů co mám na VW Carravelle T4

Jezdím hlavně do práce a okolo pár komínů ..., proto mi začla vadit váha!
Hlavně při manipulaci na místě, za jízdy je motorka až moc klidná než sportovní...
Nechci furt lítat jak magor přez 200km/h , ale když tam kurwa ty koně jsou , to pokušení...- tak si jednu nedej !
(Vzpoměl jsem si na předchozí FZS 600, na které když se topilo - byla prostě zábavnější.. )

Takže je již doma rozebraná ošklivější, zato ale lehčí pro nadcházející sezónu FZ6

Piwell
Piwell napsal 08.12.14 v 19:03

Parádní barva

context
context napsal 06.05.14 v 09:38 10b.

Grenz
Grenz napsal 27.01.14 v 10:24 10b.

super stroj

Bodacat
Bodacat napsal 09.11.13 v 10:34 10b.

Dobrej stroj a dobrej kauf Ty si s tím poradíš a dáš dohromady Ať slouží a opatrně prosím