Suzuki SV 1000S (2004)

Vlastník beer66
Vloženo 19.10.2013
Aktualizováno 19.10.2013

Ze čtyřválce na dvouvál, absolutně uchvácen.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass - Josef Tass (Chr - Velmi solidní přístup, moto ve velmi luxusním stavu.

První dojmy - Zátah jako prase, až jsem se z toho lek. Po čtyřválci nato člověk není zvyklý, má to zátah odspod opravdu brutální, ale vespod má tendenci se zadusit. Snad to zvládnu.

Motorku bych doporučil pro - Žádný začátečník

Několik let jsem jezdil na japonských čtyřválcích a jelikož se dostávám do věku, tak jsem chtěl jít do věcí nezkoušených a šel do dvouválce. Předpokládám, že nebudu bláznit na tomto brutálním stroji do důchodu a snad do dvou, tří let hupnu na nějakého Cruiesra a budu si užívat kochání přírodou. Snad přežiju ve zdraví ty tři roky na tom dvouválu.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 18.01.14 v 07:08 10b.

suprová Sůza gratulejšn a pohodu v sedle

shadow232
shadow232 napsal 23.11.13 v 01:45 10b.

Je to super střed. jezdi rychle a zatach od spoda ale ve vysich rychlostech straci. Ale mam ji a miluju ji .

DSDSDS
DSDSDS napsal 26.10.13 v 22:38 10b.

Pěkný,pěkný

Ivos
Ivos napsal 21.10.13 v 19:37

AK79:prdlajs na zadní!!!Ten dědek si to kúpil místo Harleja prý:na bublačku

AK79
AK79 napsal 21.10.13 v 13:09

Gratuluju k nové motorce Mě se na ní jezdilo parádně a doufám, že i tobě bude dobře sloužit. Ten zátah odspodu oceníš hlavně při výjezdech ze zatáček, kdy stačí jen otočit plynem a okamžitě zabere... Při prudkém přidání plynu i na dvojku uvidíš jak se ráda zvedá na zadní i bez použití spojky Přeju hodně štastných kilometrů