Suzuki LS 650 Savage (2001)

Vlastník Romana82
Vloženo 16.10.2013
Aktualizováno 2.11.2013

Lehce ovladatelnej divoch s úžasně bušícím srdcem

Motorka koupena od lukas

První dojmy - Na to, že sem měla naježděno na fichtlu pár kilometrů, tak se mi divoch dostal okamžitě pod kůži.

Motorku bych doporučil pro - Lidem menšího vzrůstu, převážně ženám, dívkám. Škoda, že pro chlapy neexistuje v podstatě jinej (větší) jednovál.

Doplňky na motorce - otevřený výfuk, kožený pás na nádrži

Savážka je krásná svým vzhledem, jednoduchostí, jedním válcem. Nic víc, nic míň. V jednoduchosti je krása a o savážce to platí několikanásobně. Pro ženskou menšího vzrůstu nejlepší volba. Zatím jsem se s ní nestihla tolik sžít. I když zažila jsem jízdu v sedmi stupních Celsia a musím říct, že už se třesu na jaro, to se fakt nedalo. Ke konci jízdy to bylo spíš za trest. Celkem mě mrzí zadní brzda, která, pokud na ní fakt dost nehamstnu, tak skoro nebrzdí. Nevím, jestli to je úděl savážek, co taky čekat od bubnu, ale uvítala bych alespoň menší zlepšení. Hned po přivezení motorky, sem namontovala sedačku řidiče (kterou jsem si koupila asi 3 měsíce před tím, než jsem kupovala motorku;)) Má mnohem nižší posez než originál. K sedačce ale teď potřebuju nechat udělat i sedlo spolujezdce, aby vše ladilo. Jsem úchyl na sedla. Dle mýho dělá pěkný sedlo z motorky něco víc. Takový ty tlustý nevzhledný gauče div ne ve výšce nádrže mě u "čoprů" neskutečně štvou. "Kabelky" zatím řešit nebudu, s úložnym prostorem je to sice na štíru, ale savážka bez nich podle mně vypadá víc střízlivě. Najela jsem zatím pár kilometrů, ale dle mého tahle motorka dost eliminuje chyby jezdce, za což jsem jí byla párkrát dost vděčná - doufám, že jí dál moje chyby už ukazovat nebudu;(, tahle kráska si to nezaslouží. Více třeba příští rok;)

Marty68
Marty68 napsal 01.06.18 v 12:41 10b.

super motorka a dobrý popis.

venkovanzkhor
venkovanzkhor napsal 06.07.15 v 14:19 10b.

Výborná volba pro jízdu na těch našich kopečkách krušných

ACE_KV
ACE_KV napsal 07.05.15 v 15:06 10b.

BaluJarda
BaluJarda napsal 05.03.15 v 18:12 10b.

Hezká Savage ,přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10

raroh
raroh napsal 02.11.13 v 17:17 10b.