Jawa 50/23 Mustang (1979)

Vlastník DomakCze

DomakCze napsal 04.11.13 v 19:32

Mikos153 : Ale co mi stím uděláme že? :P Je to na prd :(

Mikos153
Mikos153 napsal 03.10.13 v 07:16

No tak jelikož sem měl zkušenosti na jawa 125 travel a yuki 125 rs , tak ta jawa na ni neměla podvozkově ani motorově natož tak spolehlivostí. Stejnak je to jen převlečenej čínan takže nastejno ale Mustafa chválím taky sem jich pár měl

DomakCze
DomakCze napsal 02.10.13 v 23:08

Děkuji za komentáře :) pado176: české stroje hlavně motorky mám strašně rád takže Jawa jako první motorka byla jasná :) jen mě opravdu mrzí jak tato značka zanikla tak jako věčina českých strojních značek všeho druhu (ETA - koupila čínská společnost) ale myslím že to není chyba firmy ale státu jak mohla zkrachovat značka jako je Jawa?? vyvážela do celé Evropy a i do Asie tak jak mohla zkrachovat ? Podle mě kdyby pan Janeček rozjel výrobu třeba v Německu tak tahle firma vyrábí motorky ve velkém to dneška a konkuruje značkám jako je Honda a Yamaha.Vím že Jawa je vchodu i dnes ale dělá asi 3 motorky za týden co při dnešním trhu je jako by nebyla,opravdu mě to mrzí místo toho aby tahle značka prosperovala tak zaniká kdyby stát dal nějaké dotace na regeneraci firmy tak by to nebylo na škodu...a ještě mě mrzí že dnešní Jawy (Jawa 125 travel,Jawa 50 dandy) jak už jsem psal nejsou konkurencí velkých značek a slyšel jsem i termín že "Jawa je o něco lepší než Yuki" což je čínská značka motorek která sice není tak špatná ale nemá na Japonské a německé motorky, prostě takové nic moc značka...mno není co dodat prostě mě to mrzí :( ale děkuji za komentáře moc mě potěšili :)

pado176
pado176 napsal 02.10.13 v 22:37 10b.

Jsem rád, že i dnes se najdou mladí kluci, pro které tyto krásné české stroje znamenají totéž, co znamenaly pro mnoho generací český kluků před nimi. Přeju ať ta vášen vydrží.
Jo a naprosto dokonalý a vyčerpávající komentář.

Jardas444
Jardas444 napsal 02.10.13 v 20:56 10b.

Na Mustangu jsem kdysi začínal taky a byl jsem s ním spokojený.Jen nevím na co by si tam chtěl 4ku,možná jedině z kopce.Jinak vypadá hezky,tak ať slouží a máš to za 10b.