Suzuki GSF 650S Bandit (2006)

Vlastník ThePes
Vloženo 30.9.2013
Aktualizováno 26.4.2020

Moje první velká motorka. Chtěl jsme N mám S, chtěl jsem jakoukoliv barvu kromě modré, mám modrou. Nakonec se mi i ta modrá celkem zalíbila.

Motorka koupena od Boardian (Plzeň 3-Východní Předměstí) - Vše ok

Kawasaki ZR 7: důvod neuveden
Kawasaki Z 750S: důvod neuveden

První dojmy - Při prvním jízdě cestou z Plzně domů (cca 120 km) jsem měl velký respekt. Bylo to úplně něco jiného, než Virago 750 v autoškole nebo předchozí motorky na kterých jsme jezdil ( vše do 150 ccm).

Doplňky na motorce - padací rám, nosič + kufr, teploměr, tankpad, gripy, deflektor, širší řidítka, opletené brzdové hadice,

Bandita jsem si vybral i kvůli své výšce a váze (190 cm a 100 kg), ale hlavně proto , že se mi odjakživa líbil. Sice to není Nko, ale alespoň se mi tahle genereca v S líbí víc než ta předchozí.

Za první sezonu, která pro mě trvala bohužel jen 2 měsíce, jsme najel cca 2500 km. Zatím vše bez problémů. pouze chci příští rok vyměnit brzdové hadice, na motorce jsou stále původní a ani po výměně kapaliny se moc účinek nezlepšil.

2015
servis: vyměnil jsem brzdové hadice, řidítka za širší
Musím ještě koupit novou řetězovku, stará byla původní a najela pěkných 36000 km.
Dál jsme se rozhodl pořídit si progresivní pružiny do vidlí, tak jsem zvědavý jak s eto projeví při jízdě.
Jinak zatím mám letos najeto přes 4000 km, což je proti loňsku, kdy jsme mohl jezdit jen 2 měsíce, super. Trochu se snad zlepšuji a hlavně pocit na motorce je úplně jinde. Takže to snad byla dobrá volba.:)

04/2020
Prodáno - doufám, že bude novému majiteli sloužit tak spolehlivě, jako mě. Se všema svýma mínusama, byla super :)

Jarda89
Jarda89 napsal 20.07.16 v 22:49 10b.

Člověk míní, pánbůh mění. Myslím, že si mohl dopadnout hůře, než na pěkném modrém Sku, modrá je dobrá, pamatuj! Snad se někdy potkáme, neviděl jsem tě snad od maturity, tak ať tě modrásek pěkně vozí, je to fajnovej stroj, hezkou sezónu.

serfman
serfman napsal 19.09.15 v 21:01 10b.

Modrá je dobrá a fakt pěkná

smmitthy
smmitthy napsal 17.05.15 v 16:05 10b.

smmitthy
smmitthy napsal 17.05.15 v 16:05

hezký stroj, pěkná barva

Ropi
Ropi napsal 09.02.15 v 10:10

super moto a ta barva náhodou " modrá je dobrá "