Honda VFR 800 (2005)

Vlastník Drevak77
Vloženo 10.9.2013
Aktualizováno 26.7.2014

Když jsem ji viděl,tak jsem byl okouzlen.

První dojmy - Motorka tvarově ůžasná a s tím kufrem v zádu v barvě moto a s brzdovým světlem,to je cesták jako hrom. Motor chodí jako hodinky,jenom se ještě musím naučit to spínání ventilů na 7000 otáčkách,když potřebujete rychle předjed,ale pak to je pochodák.

Motorku bych doporučil pro - Přibližuji se k 50 a jsem strašně spokojený.

Doplňky na motorce - Kufr s brzdovým světlem ,boční kufry od Givi,přešitý sedlo a voltmetr

Moto mám asi měsíc ,najeto kolem 4000 ,ale nevyměnil bych to.Jezdím furt ve dvou a spotřeba tak kolem 5,3 až 6,1 a to mám 115 kilo,tak moto je furt naplno zatížená. Foukám zadek na 3 a předek na 2,6.Podvozek je supr,dá se dobře seřizovat. Ovladání je bez problémů,někdo říkal že je moc těžká,ale pro mě to je pohoda,at to dávám na velký stojánek nebo jsem někde v díře s kolem.Spojka výtečná ,řazení jde jako po másle a neutrál bez problémů. Co se týče motoru má to originál 25000 km. ted jsem v Hondě po 25000 nechal seřídit ventily,a byly v pohodě další kontrola v 50000 km. Motor to je taková zkrytá raketa,ten kdo to má tak ví o čem mluvím,to si musí každý vyzkoušet,jaký je rozdíl jezdit na dva ventily a na čtyři a ten zvuk. Sedadlo je trošku horší,nechám ho přešít,klouže to,já ne, ale žena.Brzdy jsou taky dobrý,stačí brzdit přední a zadek je automatický. Moc pěkně udělaný budíky,ukazuje i venkovní teplotu. Světla ty jsou lepší jak na autě,jízda v noci,paráda. Shrnutí nejlepší cesták co jsem měl a toho místa mezí mnou a ženou,vešlo by se tam ještě dítě mezi nás. Ještě přemýšlím o bočním kufru,v barvě moto. Moto do terenu né, ale ostatní ok. Je rok 2014 abude tomu rok, co jsem si koupil a udělal dobře, tuto nádhernou krasavici.Mám nové kufry od Givi boční a mám tam od Koso voltmetr,protože mi letos z neznámých důvodů odešla baterka ,než jsem hodil do sebe kafe a natankoval , tak to mám jenom pro kontrolu a člověk je klidnější.Baterka od Firmy Varta 2,5 roků stará, byla celá nafouklá. V Hondě mi to celé proměřili a vše je ok. Dal jsem si přešít sedlo v Hradci za 2000 Kč. Lépe se na tom sedí a vypadá to dobře.Na jaře jsem tam dal KN filtr vzduchový a má to trošku hlubší zvuk a zdá se mi i větší záběr.Najel jsem už přes 12000 km. a neměnil bych,je to fakt hodně dobrej stroj.Už se mi to povedlo zvednout ve dvou na zadní ve 100,když jsem předjížděl,ale nechtěně,trošku mě to pěekvapilo,ale v poho. Spotřeba ve dvou do 6 litrů průměr. Máme s bandou naplanované Slovensko ,tak se těším.

Toman87
Toman87 napsal 19.06.16 v 15:52 10b.

Moc pěkná, přemýšlím přesně o takový

Gahan37
Gahan37 napsal 11.07.14 v 22:01

Správná volba gratulace

Drevak77
Drevak77 napsal 11.07.14 v 17:53

Bude tomu rok, co jsem si koupil a udělal dobře, tuto nádhernou krasavici.Mám nové kufry od Givi boční a mám tam od Koso voltmetr,protože mi letos z neznámých důvodů odešla baterka ,než jsem hodil do sebe kafe a natankoval , tak to mám jenom pro kontrolu a člověk je klidnější.Baterka od Firmy Varta 2,5 roků stará, byla celá nafouklá. V Hondě mi to celé proměřili a vše je ok. Dal jsem si přešít sedlo v Hradci za 2000 Kč. Lépe se na tom sedí a vypadá to dobře.Na jaře jsem tam dal KN filtr vzduchový a má to trošku hlubší zvuk a zdá se mi i větší záběr.Najel jsem už přes 12000 km. a neměnil bych,je to fakt hodně dobrej stroj.Už se mi to povedlo zvednout ve dvou na zadní ve 100,když jsem předjížděl,ale nechtěně,trošku mě to pěekvapilo,ale v poho. Spotřeba ve dvou do 6 litrů průměr. Máme s bandou naplanované Slovensko ,tak se těším.

KAMIL800VFR
KAMIL800VFR napsal 17.09.13 v 13:20