Honda CBR 600RR (2005)

Vlastník Enie
Vloženo 4.8.2013
Aktualizováno 25.10.2014

Pro mě je krásná, hodná a hlavně vysněná princezna.

První dojmy - V prvních kilometrech jsem litovala, že jsem si nekoupila rovnou CBR1000, s kterou jsem měla možnost "Enie" porovnat. Postupem času a s přibývajícími kilometry si na sebe ale začínáme zvykat a už bych se ji nevzdala.

CBR v repsol barvách se mi líbí už od malinka a tak má první motorka nemůže být nic jiného než "repsolka". Ještě jsme toho spolu moc neprojely a tak ani má recenze zatím nebude příliš obsáhlá. Enie i mě je zatím nejlépe na silnici, ale časem bychom se rády podívaly třeba i na nějaký okruh. Enie už má něco naježděno, ale já teprve úplně začínám, tak jsem nenechala nic náhodě a pořídila jí nové pneu, padáky a ještě nějaké drobnosti pro naše pohodlí a spokojenost na obou stranách.

Sezona 2014

Po loňské "začátečnické" sezoně plné slziček štěstí (že jsme spolu), ale i slziček neštěstí (že se spolu nesžíváme tak rychle, jak bych si představovala) jsme se chtěly po zimě do nové sezony vrhnout naplno. Bohužel po pouhé jedné vyjížďce přišel můj úraz a já si na svou vysněnou Enie mohla tak akorát sedat v garáži
Do rozběhnuté sezony jsme vstupovaly opatrně. Enie na mě byla hodná a odpouštěla drobná i větší zaváhání, která jsem postupně odbourávala s přibývajícími radami ostatních (tolerantních a nervově stabilních motorkářů, kteří si mě občas vzali do vleku). Bohužel ztuhlost a celková nervozita mi nedovolila posouvat se dál a z cesty za někým jako "baťůžek" jsem si odvezla větší zážitek než z vlastní jízdy. Mrzelo mě to, ale neodradilo a tak jsme jezdily a jezdily. Dokonce přišla i možnost vyjet na Slovensko, tolik jsem se těšila, že ani počasí mě neodradilo a tak jsme nemokli jen prvních 50 a posledních 70km. Od té doby mě už překvapí asi jen kroupy Za letošek máme najeto 7000km a doufám, že to není konečná a ještě něco pojezdíme. Občas zrychlíme, na zadní pneu je prý taky vidět pokrok, ale sžité stále nejsme. I proto možná přišla myšlenka na prodej, ale tu jsem po vyjížďce v podzimním sluníčku zavrhla a na zimu naplánovala nějaké úpravy pro naše společné pohodlí a start do roku 2015...

Bateria
Bateria napsal 18.07.15 v 10:48 10b.

RichardZX10R
RichardZX10R napsal 06.02.15 v 22:45 10b.

prostě kvalita

elvivar
elvivar napsal 24.10.14 v 17:07 10b.

Romano73
Romano73 napsal 14.10.14 v 22:13

pěkný repsol, neprodávej ho, uvidíš že se sžijete a pak to teprve bude ono.
Neboj, kdo nepadá, nezrychluje

Thunder
Thunder napsal 07.10.14 v 19:54 10b.

Pěkná repsolka a neházej flintu do žita, někdy tp zžívání trvá trochu dýl