Yamaha XTZ 750 SuperTenere (1995)

Vlastník Peetrs30
Vloženo 4.8.2013
Aktualizováno 16.8.2014

Je to všeuměl jak na silnice tak i pole

První dojmy - Zatím nemužu moc soudit ale prozatím naprostá spokojenost .Začal jsem si s ní rozumět po par km . naprosto mi sedí

Motorku bych doporučil pro - pro vysoké není jednuché s ní na mistě manipulovat a ze sedla je to taky jen tak tak menši postava muže mít docela problém :)

Doplňky na motorce - padací rámy . horní kufr +dva boční hliníkové . 12V zasuvka , ochrané kryty rukou , Momentálně doplněno o chlupaté gumi Mitas E 09 Dakar a řetězovka od ČZ 530 X-ring gold byl tam 520 a zdál se mi pro ttuto motorku poddimenzovaný tak předěláno za silnější :)

tak zatím najeto prvních 1 tis km . takže objektivně moc soudit nemužu ale výborná ns silnici zatáček se nebojí . lesní cesty pohoda jen se houpe a nedává znát nerovnosti je to všeuměl . zatím spokojenost největší . co se týká třeba spotřeby je sice větší ale stím se musí počítat :) brzdy v předu dobrý zadní by mohla být trochu razantnější ale je to v pohodě motor svižný tahne pětně od spodu . uložnýho prostoru moc není teda skoro žádný ale to dá nahradit kufry :) cestování se dá zvládnout s přehledem i delší trasy jen stačí udělat pár saztávek na cigárko :)

alexander
alexander napsal 16.08.14 v 12:27

Andreman
Andreman napsal 16.08.14 v 09:28

JJ tenerka je klasika co drží přeju hodně km bez nehod a poruch

Peetrs30
Peetrs30 napsal 19.02.14 v 23:08