TGB X-Motion 300 (2012)

Vlastník Rys
Vloženo 3.8.2013
Aktualizováno 9.8.2014

Velký skůtr,který se trošku podobá motorce . Na ježdění do práce a po okolí výborná volba za dobrou cenu .

Motorka koupena od FIRMA:ASP Group (Žebrák) - Výborné

Honda FJS 400 Silver Wing: Cena

První dojmy - Je to druhý skůtr v životě ,na kterém jsem jezdil ,takže žádné velké srovnání nemám . Ten před ním yamaha Majesty 150 nebyl zrovna mladík (r.2000) ,ale také posloužil ,nicméně rozdíl tu je veliký . 14" kolo vepředu je fajn ,ve srovnání s motorkou je to ale znát . Větší kola jsou holt na našich silnicích výhoda . Velký prostor pod sedlem (dvě helmy ,nebo menší nákup v pohodě) a zamykatelná přihrádka pod řídítky se taky hodí .

Doplňky na motorce - Bude se přidávat : větší plexi ,kryty rukou ,zadní nosič a mám v plánu i snížené sedlo - vše jsou originální doplňky od výrobce TGB .
Tak upgradováno : kryty rukou,nosič a plotna givi s kufrem Maxia 46.
Po dobré radě DoktoraMaxe jsem vyšší plexi nedával .
Blastry fungují výborně a ke kufru snad není co dodávat.

Výkon motoru na tento typ stroje dostačující ,ve dvou do lehkého stoupání po dálnici zvládá stabilně 130 ještě s malou rezervou na plynu . Najeto zatím 3000km (4.měsíc od zakoupení nového stroje) s průměrem 3,5 ,většinou do práce a zpět cca 20/20 km a nebo vyjížďka kdy ho nešetřím .
Závada zatím žádná a doufám ,že to tak i zůstane .

Lovo61
Lovo61 napsal 11.01.14 v 16:35

Gratuluju,taky jsem chtěl bílýho...

DoktorMax
DoktorMax napsal 04.08.13 v 21:59 10b.

DoktorMax
DoktorMax napsal 04.08.13 v 21:37

Už jsem si myslel, že neexistují další majitelé Xmotionů od TGB a ASP-group snad dovezlo jediný bílý do ČR (myslel jsem tím ten můj) !
Jinak též velmi blahopřeji a mnoho šťastných km !

fatman
fatman napsal 04.08.13 v 14:00

Tak už fakt nevím,jak tam ty body přidat

fatman
fatman napsal 04.08.13 v 13:58

Jasně za 10bodů...A pokračuj v psaní...Ať se něco dozvíme s postupujícími kilásky a věkem stroje