Kawasaki ZZR 600 (1992)

Vlastník KawasakiZZR600
Vloženo 23.7.2013
Aktualizováno 23.7.2013

Parádní svezení, které si moc užívám

První dojmy - Když jsem si Kawu koupil, bylo to na druhé straně ČR. První jízda byla zdlouhavá, ale parádní :-) Po prvotních nutných investicích (náplně, olej, filtry, pneu apod.) se motorka zcela proměnila. Obvzláště po zakoupení nových pneu Pirelli Angel se Podvozek minimálně trojnásobně zlepšil. Doporučuji! Zvuk téhle sériovky je nad 7tis. vážně mňamózní :-D Užívám si na ní každý kilometr :-)

Motorku bych doporučil pro - Těžko říct, jestli je to pro úplného začátečníka, ale nakonec, je to 6tka, takže proč ne. Semo tamo odpustí maličkou chybičku - s dobrou gumou - jinak dobré brzdy a podvozek. A hlavně ten zvuk ;-)

Tuto motorku jsem si vybral na základě dlouhého přemýšlení o stroji, který si pro letošní sezónu pořídím. Nechtěl jsem nic silnějšího než 750. Prozatím jsem se zkušenostmi asi na takovou motorku stavěnej O kawasaki ZZR 600 jsem začal uvažovat na základě rady od zkušenějšího kamaráda motorkáře = a dobře jsem udělal

Celé dětství jsem jezdil hobby motocross, jako hodně malej na 50ccm, pak 175ccm. Takže jsem spíš než Enduro chtěl silnici. Mám zkušenosti s Hondou CB 500E a s Hondou VFR 750, ale 500 je na mě už moc malá a 750 sem si zrovna žádný nevyhlíd.

Takže jsem se nakonec rozhodnul pro Kawu,která byla k mání, protože na ní nesedím jako vosa na bombónu a je mi i pohodlná co do posezu a vedení ve stopě. Nadšení z crossu se přehouplo na silnici, takže jsem skoro denně v sedle alespoň na 60 a víc km.

Podvozek s dobrýma gumama paráda, brzdy paráda, zatím celkově spokojenost. Servis byl tak na hraně norma/dražší, ale když jí miluješ, není co řešit, ne?

Snad jen nedoporučuji se k mašině extra mazlit před manželkou či přítelkyní. Ta moje snad i někdy žárlí

Zdar VŠEM!

KawasakiZZR600
KawasakiZZR600 napsal 01.08.13 v 11:31

co by teď asi mělo následovat za popis, nezvlád zatáčku? , nebo moje první položení...?
budu se snažit

Mr.Dan
Mr.Dan napsal 23.07.13 v 23:55 10b.

Krásnej a místy až dojemnej popis! Tak kolama dycky k zemi, kámovoe..