Aprilia SL 1000 Falco (2000)

Vlastník JeckyllaHyde
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 19.5.2016

Třetí sezóna se mnou B-)

Vloženo: 02.10.2015, Uskutečněno: 02.10.2015, Zhlédnuto: 11x

Tak i letos se mnou zůstal tenhle italský hřebec sice sezóna teprve začínala a mě odešla spojková pumpa ale díky Gugo bylo vše zachráněno a spojkovou pumpu mi repasoval tímto vřele děkuji zatím vše šlape jak má
I přes malý nájezd kilometrů pro mou pracovní zaneprázdněnost jsme si jízdy náležitě užili a příští rok nás čeká zasloužený odpočinek i když kdo ví třeba vyhraji ve sportce a uděláme celkový servis motocyklu jelikož už chvíli bliká varovný nápis na přístrojevé desce SERVICE
A letos jsme získal skvělou partnerku a i bezva motorkářku

JeckyllaHyde (0) napsal 03.10.2015 v 05:32

Ano je to Zavadilka u Nymburka. V Kersku jsme byli také, pak na PNR 2015, zavody Motogymkhana, pak tak různě po okolí.

jarolim (133) napsal 02.10.2015 v 19:03

Pěkná motocykl
Ta fotka se žlutym seatem, není to na Zavadilce? U Nymburka A jo, bude to, byli jste i v Kersku
tak to jo.

• Sezóna 2016

Tak letos jen tak lehce rekreačně :-$ S partnerkou brázdíme kolem komína a pomalu jí děláme doprovod s Falcem na její CBR 600 F

Vloženo: 19.05.2016
    Uskutečněno: 19.05.2016
  • Faloušek opraven

Faloušek zpět ze servisu. Opraveno na jedničku, přetěsňěné přední vidlice, nové kapaliny, seřízené ventily. Ještě umýt přelakovat přední blatník a přidělat prodloužení blatníčku a pořídit par fotek a zadat inzerat. :´

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 30.08.2014
    Uskutečněno: 30.08.2014
  • 2014 předčasný konec sezóny

Ač nerad jsem týden před odjezdem na dovolenou zjistil že mi netěsní levá šavle, po bližším ohledání jsem našel stopy po rovnání (n) Následný přesun k mechanikovi a verdikt s opravou... Přemýšlím jestli si jí ještě ro

Typ: Oprava
    Vloženo: 06.08.2014