Jawa 350/360 panelka (1969)

Vlastník holtík
Vloženo 20.7.2013
Aktualizováno 20.7.2013

Jawa 350/360 Panelka rok výroby 1969

První dojmy - Trochu nostalgie na moje začátky.Byla to v mojich sedmnácti po Jawě 21 Pionýr první dospělá motorka. S mojí váhou šedesát kylo to docela lítalo.

V té době to byla asi nejlepší volba. Ono totiž ani jinak volit nešlo. Nebylo z čeho.
Založili jsme klub a říkali jsme si ROLLING MOTORS znělo to tak americky.
Naše barvy byly,černá a chrom. Tak že se předělávalo a předělávalo jen to frčelo. Dnes se tomu říká tuning. Bylo to pro nás "rebely" krásné období a zůstali z něj jen super vzpomínky. S Jawou sis mohl dovolit snad všechno. Jezdila úplně všude. Od silnice až po crosové tratě. Skákat se na nich také dalo. To by jsme dnes s těmi součastnými asi nemohli. Opravy byly za babku a stačil jeden šroubovák a dva klíče. V zatáčkách padala sama, někdy i víc než jsi chtěl a dokázala lítat až neuvěřitelných 145km. Chtěl jsem se tímto jen podělit o mé vzpomínky. Pokud si to přečte nějaký bývalý parťák a bude mít s čím přispět do mlýna tak to sem rád přidám. Jó abych nezapoměl měli jsme i kroniku

Golett
Golett napsal 07.08.13 v 21:04

Jo když vidím ty staré fotky a ty kluky na nich a dívám se na jednotlivé obličeje mám pocit že jsou to kluci co jsem znal ze své party i když to oni skutečně nejsou já jsem z Moravy. Ale bylo to všude stejné Jawu 634 typ asi 5 jsem taky měl. Furt bolavá na ojniční ložiska co? Tvoje současná Honďula vypadá skvěle za 10b

olha
olha napsal 31.07.13 v 19:01

To je pěkný. Já bych možná nějaký fotky sehnal, ale musel bych sehnat maníka, co jsem s ním jezdil. Měl jsem, Jawu typ 638 .

fichtlrider
fichtlrider napsal 27.07.13 v 10:02 10b.

Táta mi o těhle dobách dost vypráví a mě je docela dost líto že jsem nic takovýho nezažil...

Eyky
Eyky napsal 20.07.13 v 11:21 10b.

Parádní RETRO_!

Jardas444
Jardas444 napsal 20.07.13 v 10:04 10b.

Jo,tu dobu znám.Sám jsem měl Californii a v té době se dobře chytali na motorku ženský .Jasných 10b.