TM MX 125 (2002)

Vlastník Ovy86
Vloženo 17.7.2013
Aktualizováno 17.7.2013

Tm 125 mx Parádní motocrosový motocykl se skvělým osazením. Brzdy, tlumiče, kola.

Motorka koupena od FIRMA:Pavel Polák - Motolive (Praha 4-Há - Vynikající zkušenost s prodejcem. Motorka byla po generálce. Perfektní přístup firmy. Motocykl servisuji jen u Pavla Poláka a vždy odvede 100% práci.

Kawasaki KX 125: Cena a vybavení.
KTM 125 EXE: důvod neuveden

První dojmy - Aach ty modrá kola...nádhera. Eloxovaná modrá kola. Nádherný zvuk nabroušeného 2T. Krásný design.

Motorku bych doporučil pro - Pro člověka, kterého baví terén a chce si užívat blbnutí - zkoušet skoky - napřední - na zadní apod.. Určitě je i dobře připravená na motocrossové závody ... pro někoho kdo začíná si myslím, že vybavení je super! A ten design paráda.

Chtěl jsem už do terénu něcoi profesionálnějšího a tak jsem po poradě s Pavlem zvolil TM, která má podvozek ohlins - brzdy brembo - eloxovaná kola z odlehčených slitin. Nejsem technik - ale motocykl byl opravdu vynikající. Na dráze jsem se začal učit jezdit a motorka byla tak podajná jak kdybych jezdil na kole. S tímto strojem jsem se naučil lehké skoky a ježdění po zadním kole. Neměl jsem na ní žádnou závadu po celou dobu!

Super stroj - vybavení mluvý samo za sebe.