Simson S 51 Enduro (1985)

Vlastník Chrolux
Vloženo 13.7.2013
Aktualizováno 16.8.2014

Konečne sa mám celé prázdniny s čím zabávať,už sa neviem dočkať kedy bude opäť jazdiť

První dojmy - Bol som neskutočne prekvapený čo som to našiel pred domom

Motorku bych doporučil pro - Pre každého začínajúceho jazdca

Doplňky na motorce - Zatial nič

12.7.2013 Na 9 hodinu rannú som sa dohodol s kamošom že sa pôjdeme previesť na pajštún,keď som počul klopanie zbehol som dole a otvoril dvere,kamoš sa ma pýtal "No ideme?",ja som absolutne nereagoval na jeho otázky a bol som plne sústredený na simsona ktorý tam len tak stál v dezolátnom stave opretý o lešenie,neveril som vlasním očiam ani ušiam,

Ihneď sme ju odniesli do garáže a opreli o stenu,na motorke bolo poznať že dlho stála a chýbalo na nej pár vecí (kryt zapalovania,reťaz,zadné tlmiče,rychlopal) navyše vola celá hrdzavá,pokúšal som sa tam dať tlmiče z babetty ale motorka bola strašne nízko...
13.7.2013 Celú noc sa mi niako nedalo zaspať tak som vstal dosť skoro,už v 6:00 som sa do nej pustil,prvé sa začalo klasicki čistením karborátoru ktorý vyzeral katastrofálne,po celom karburátore bol zaschnutý akýsi biely prášok,šupátko sa normalne prilepilo k stenám a dalo mi dobrú práacu ho odtial uvolniť,ešte stále tam nebehá na 100% ale už je konečne volné,túto prácu som si teda nechal na inokedy,šiel som sa pozrieť pod válec,tam to vyzeralo ako nové,pist mierne začiernený,ale nad pistom to vyzeralo horšie,keď motorka niekde stála nebola tam sviečka takže za tie (možno roky) čo tam stála napadalo dosť sajrajtu

ešte ju len rozoberám takže dalšie veci budem pravidelne dopisovať

R4d0n
R4d0n napsal 06.04.14 v 18:36 10b.

Držím palce Chystám si aj ja kúpiť nejakého mierne poškodeného Simsona a začať opravovať , nemôžem sa dočkať A to ma dorazilo že toho Simsona si pridal presne na moje narodeniny 13.07.2013 :D

ruprecht88
ruprecht88 napsal 11.11.13 v 13:40

Kámo :D

Huny
Huny napsal 16.07.13 v 19:29 10b.

Čumím, takže jsi našel simsonka:) no jo, bude na něm hooodně práce, a i ty peníze . Určo z něho ale uděláš mazla. Gratulace. Doplnuj info do deníku at mam co číst.